Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Dobry adwokat

Post autor: Kasieńka »

Moja przyjaciółka niestety rok nie zakończy zbyt dobrze bo rozstała się z mężem po 10 latach. Chciałam jej jakoś pomóc i razem z nią szukałam dobrego adwokata. Znajoma z pracy poleciła mi bialystok-adwokaci.eu . Znajoma jest już po konsultacji i przyznała, że to fachowcy. Mam nadzieję, że szybko zakończy sprawę i uda jej się rozpocząć nowe życie.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: Luza »

Dobrze, że założyłaś taki wątek. Warto mieć namiary na dobrych adwokatów w swojej okolicy. Tutaj migas-adwokat/pl/ adwokat w Krakowie. Kancelaria ma szeroki zakres usług i oferuje porady prawne w wielu dziedzinach. Ponadto można u nich skorzystać z porad online, a to teraz bardzo wygodne.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: Dżonko »

Gdybyście szukali w Łodzi prawnika to godna polecenia jest pani adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska. Pani adwokat zajmowała się dla mnie sprawą o alimenty. Udało się uzyskać je adekwatnie wysokie do potrzeb dziecka, choć BYŁY mąż oczywiście nie chciał na takie przystać. Z tą panią adwokat jednak się udało.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: zorba »

Tak to niestety jest gdy dochodzi do rozpadu małżeństwa. Sama to przechodzę i będę musiała znaleźć sprawdzonego prawnika. Robiąc małe rozeznanie wśród znajomych dowiedziałam się, że bardzo popularna ostatnio jest ta kancelaria radcaprawny-trojmiasto/pl . Doskonale rozwiązują takie problemy, a mi zależy na sprawie bez orzekania o winie.

pyrtek
Posty: 349
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: pyrtek »

Ja mialem okazje wspolpracowac ze swietnym adwokatem mecenasem Olezalkiem - mecenas-lodz/com/pl/ mega polecam, bo pomoc prawna na najwyzszym poziomie

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: Bakeneko »

Warto sobie ogarnąć dobrego adwokata, ja sama korzystałam z pomocy amklegal/pl/obsluga-prawna-firm-w-gliwicach/ zwłaszcza w mojej nowej firmie :)

pyrtek
Posty: 349
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: pyrtek »

Ja moge polecic kancelarie Weglowski gdyby ktos szukal pomocy prawnej w okolicach pomorza. Naprawde solidne i rzetelne podejscie, kazdy klient jest traktowany indywidualnie a mecenasi faktycznie angazuja sie w sprawy

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dobry adwokat

Post autor: mojra »

Jeśli chodzi o dobrą kancelarię prawną w Warszawie to z czystym sumieniem mogę polecić Adwokat Wiktoria Domaradzka Warto zerknąć na ich ofertę bo mają szeroką ofertę i proponują klientom pomoc z wielu dziedzin. Doświadczeni i bardzo skuteczni.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: synia »

Myślę, że ten artykuł zw/pl/news/5-sytuacji-w-ktorych-moze-sie-przydac-szybka-porada-prawna-,144386# może okazać się niezwykle pomocny. Jest tam bowiem wyjaśnione w których sytuacjach może się przydać szybka porada prawna. Warto się z nim zapoznać. Takie informacje mogą okazać się naprawdę bardzo pomocne. Wiadomo, że w życiu bywa różnie.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Dobry adwokat

Post autor: PatkaM »

Dobry adwokat nie pomoże wam w każdej sprawie, trzeba tu szukać raczej konkretnych fachowców od konkretnych zadań, konkretnych specjalizacji. Ja znalazłam tak kancelarie lexperiens/pl/dochodzenie-roszczen-dla-wierzyciela/zachowek/ gdy szukałam pomocy przy dochodzeniu roszczeń, konkretnie to interesowała mnie sprawa zachowku. Już wiem, że nie ma co szukać pomocy w internecie, każdą sprawę powinien indywidualnie rozpatrzyć adwokat, prawnik i poradzić co powinniście zrobić.

ODPOWIEDZ