Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Broń palna

Post autor: wloczykijka »

Gdzie kupujecie legalną broń palną? Ja widziałem ostatnio na innym forum taką świetną ofertę https://racegun.pl/ . Jak za taki sprzęt to są to bardzo małe pieniądze. Chyba zrobię tam zakupy. Swoją drogą sam sklep ma naprawdę godne podziwu opinie. Klienci są jak najbardziej zadowoleni.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Broń palna

Post autor: evie »

Wiesz co, z tego co kojarze, to mój mąż części do broni zamawia tuatj knieja/com/pl/12-czesci-do-broni sklep naprawde super, a produkty pod względem ceny i jakości również nie pozostawiają nic do życzenia. Ja osobiście jestem zdania, że lepiej kupić coś porządnego, konkretnego, niż później wymieniać i dopłacać :)

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Broń palna

Post autor: budowlaniecja »

Ja jestem kolekcjonerem broni. Szukając ciekawych propozycji trafiłem tu mysliwy.bielsko/pl/ Jest to bardzo dobrze zaopatrzony sklep myśliwski. min znajdziecie tu broń kombinowana , kulową, śrutową lub sportową. Może kogoś z was zinteresują te propozycje.

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: Broń palna

Post autor: pkonfederak55 »

Ja też jestem kolekcjonerem, ale mam pokaźną kolekcję replik broni palnej. Od zawsze interesowałem się historią i teraz mogę śmiało powiedzieć, że dzięki tym replikom jestem jej częścią. Najbardziej przemawiają do mnie Colty, które można kupić w sklepie Galeria Replik galeriareplik/pl/12-bron-palna. Sklep ten oferuje naprawdę ogromną ich kolekcję. Zachęcam do zapoznania się z jego bogatym asortymentem :) panowie lubią takie zabawki :)

ODPOWIEDZ