Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Skup samochodów

Post autor: Monika »

"""Witajcie,

czy ktoś z Was miał kiedyś do czynienia z jakimś skupem samochodów? I jak wrażenia? Warto skorzystać z takich usług? Ja ostatnio trafiłam na skup samochodów Toruń na stronie internetowej autodave/pl/skup-aut-torun/ i jego oferta wydała mi się całkiem atrakcyjna. Można tam sprzedać auto w różnym stanie technicznym i podobno zawsze można liczyć na szybką, profesjonalną i uczciwą wycenę. Co Wy o tym sądzicie?
"""

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Skup samochodów

Post autor: karowisniewska »

Jeśli ktoś z Was ma samochód uszkodzony lub powypadkowy to możecie oddać do skupu kupiewszystkieauta/pl/skup-aut-powypadkowych/, gdzie zajmują się złomowaniem i sprzedażą nawet zniszczonych pojazdów :)

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Skup samochodów

Post autor: Dżonko »

W Warszawie działają oni - auto-skup24h/pl/news-skup-aut-warszawa/ Można się do nich zwrócić. Skupują auta sprawne jak i te zepsute. Nie jest istotne czy mają OC ważne czy też nie. Przyjadą i kupią auto jakiekolwiek będzie.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Skup samochodów

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że warto wziąć pod uwagę takie miejsce jeśli zależy wam na szybkiej sprzedaży i pomocy przy formalnościach związanych ze sprzedażą pojazdów. Na pewno w auto złom Żywiec możecie liczyć na fachowość i profesjonalizm. Firma działa od 30 lat i zapewnia skup samochodów w każdym stanie i każdej marki co jest sporą zaletą. Oprócz tego zajmują się złomowaniem i sprzedażą części samochodowych.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Skup samochodów

Post autor: destruction »

Korzystałem dwukrotnie i wrażenie z jednego mam słabe, a z drugiej firmy ode mnie z Sosnowca mam naprawdę dobre. Za pierwszym razem auto wyceniono na podstawie masy całkowitej, więc dostałem kilkaset złotych, w przypadku auto złom Sosnowiec skupsamochodowmyslowice/pl/auto-zlom-sosnowiec/ było to ponad 1500 złotych, bo samochód był sprawny, a jedynie miał uszkodzenia drzwi, bagażnika oraz maski. Myślę, że obu stronom opłacał się ten interes - polecam.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Skup samochodów

Post autor: zuzula12 »

Może sprawdźcie sobie też na oferty od salonu samochodowego Motorpol . Na stronie stacja kontroli pojazdów wrocław macie dokładne informacje o tym salonie o tym jakie samochody oferują i jakie dodatkowe usługi. Myślę, że wam się ich oferty spodoają.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Skup samochodów

Post autor: sokol »

Skup samochodów to bardzo wygodne rozwiązanie. Warto więc pomyśleć o tym poważnie. Myślę, że zainteresować Was może auto złom, auto kasacja Sandomierz Tomcar: https://kasacja-sandomierz.pl/ . Polecam rzucić okiem.

hadzik
Posty: 89
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Skup samochodów

Post autor: hadzik »

jeśli chcecie oddać swoje auto na złom i szukacie firmy, która zajmuje się profesjonalną autokasacją to szczerze polecam Maro Złom https://maro-zlom.pl/. Znajdziecie ich w kilku miastach m.in w Bydgoszczy, Inowrocławiu czy Gniewkowie. Rozbudowana oferta, konkurencyjne ceny, terminowa realizacja.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Skup samochodów

Post autor: piotrowska »

Pamiętajcie że jeśli już uda Wam się sprzedać własny samochód a nie zdążyliście jeszcze kupić kolejnego możecie skorzystać z usług wypożyczalni samochodów. Wiadomo że nie każdy da radę funkcjonować bez samochodu a czytałam na tej stronie https://kochamwroclaw.pl/wynajem-samoch ... ez-kaucji/ że można na przykład we Wrocławiu wynająć samochód tanio i bez kaucji

ODPOWIEDZ