tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Studio Jah Love Tattoo

Post autor: tonga »

witam się pięknie z Wami :) szukam opinii na temat warszawskiego studia Jah Love Tattoo :) czy ktoś z Was miał okazję już robić u nich tatuaż ? jeśli tak to bede wdzieczna za podziele się wrazeniami :)

hadzik
Posty: 93
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: hadzik »

tak ja :) pelna profeska, zero fuszerki, tatuaże wyglądają jak ,,żywe. na duży plus sama atmosfera, która panuje w tym miejscu, luzna i przyjacielska :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: matea »

mam podobne odczucia :) w ekipie pracuje kilka osób i w sumie każda z nich specjalizuje się w czymś innym :) tatuaże są robione z pasją, dokładnie i co ważne dla mnie też w sterylnych warunkach wiec jest w pełni bezpiecznie :)

tonga
Posty: 172
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: tonga »

dzięki :) nie ukrywam, ze na takiej opinii mi zależało i to chciałam przeczytać. dzwonię zatem i się umawiam :)

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: matea »

dobra decyzja :) koniecznie daj nam tu znać jak już będziesz po, jestem mega ciekawa Twoich wrażeń :)

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: grażynka011 »

Jednak ja wybrałam 13 Tattoo Studio. Wspaniałe miejsce, tatuaże wykonywane są bardzo starannie. Dodatkowo panuje tutaj przemiła atmosfera, więc jest to także duży plus. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: zuzula12 »

Ostatnio na stronie usuntattoo/com/ czytałam o zabiegu usuwania tatuażu. Mnie to zaciekawiło może ktoś też tak jak ja o tym myśli. Zobaczcie poczytajcie. Ci socjaliści mają też według mnie atrakcyjne ceny jak na takie zabiegi. Zgadzacie się? Zerknijcie.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: erica »

Nie kojarzę tego miejsca, ale słyszałam, że bardzo dobre ma być studio tatuaż skytattoo.net/studio-i-salon-tatuazu-poznan/ . Kojarzycie je? Ponoć oni są zrealizować każdy projekt i do swojej pracy podchodzą z pełną precyzją, dokładnością. Także nie wiem, ale według mnie warto byłoby do nich się zgłosić.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: grażynka011 »

Jeśli chodzi o usuwanie tatuażu to wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie https://www.kosmetyka-dermona.pl/usuwan ... go-w-gdyni . Tutaj usługi wykonywane są bardzo fachowo i dokładnie i co ważne też koszty nie są wygórowane

anya
Posty: 160
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Studio Jah Love Tattoo

Post autor: anya »

Jak chodzi o mnie to przykładowo w najbliższym czasie chcę się zgłosić do firmy https://www.skytattoo.net/ - ponieważ oni oferują kompleksową obsługę i są w stanie zrealizować wszelkiego rodzaju projekty. Poza tym u nich odbywa się wszystko profesjonalnie i z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa.

ODPOWIEDZ