Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Dżonko »

Medycyna jak i chirurgia estetyczna powstały z myślą o ludziach i ich potrzebach. Nie ma co się bać czy wstydzić, że korzysta się z takich zabiegów. W końcu chodzi o to, żeby dobrze czuć się w swoim ciele, a jeśli będzie tak po zabiegu, to naprawdę warto. Ja myślę o zabiegu korekcji uszu - san-medical/pl/korekcja-uszu-nicmi-aptos/ . Jedyne czego się obawiam to bólu.

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: grażynka011 »

U mnie dużym problemem był obrzęk lipidowy, do tego bardzo puchły mi nogi. Na szczęście trafiłam na rosamedclinic/pl/co-to-jest-obrzek-lipidowy-objawy-i-leczenie/ i powiem wam, że po zabiegu różnica jest naprawdę wielka, mój problem minął także bardzo się cieszę, że tutaj się zapisałam

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: firanka »

Z przyjaciółką regularnie odwiedzamy klinikę novoderm novoderm/pl/ gdzie już dokładnie zajmują się naszym wyglądem i pojawiającymi się oznakami starzenia. Pracują tam lekarze medycyny estetycznej którym warto jest zaufać bo świetnie wykonują swoją pracę :)

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: milka »

Ja uwazam, że warto postawić na jogę twarzy. Tutaj zdrowaszkola.org/pl/joga-twarzy-co-daje-i-kiedy-mozemy-spodziewac-sie-efektow/ znajdziesz sporo porad na ten temat. Sama stosuję jogę twarzy i nie mam zmarszczek. Nie potrzebuję zabiegów medycyny estetycznej :)

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: czoko752 »

Skoro potrzebujecie zabiegów na odświeżenie skóry, to ja tez mogę Wam polecić salon kosmetyczny w Lublinie - euforialublin/pl/ . Posiadają szereg przeróżnych zabiegów, dzięki którym zadbacie o swoją twarz, jak i o ciało. Myślę, że bez problemu uda się Wam osiągnąć zamierzony efekt!

pkonfederak55
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:32 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: pkonfederak55 »

Moim ogromnym kompleksem od zawsze był brzydki nos i chciałam sobie zrobić korektę. Szczerze mówiąc to myślałam o operacji, ale po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej Biogenica lekarz zaproponował mi korektę za pomocą kwasu hialuronowego biogenica/pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-inne-wypelniacze/korekta-nosa/. No powiem Wam, że efekt jest super, nawet nie wiedziałam, że kwas może posłużyć do tego typu zabiegu, a tu proszę, taka niespodzianka :)

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: zuzula12 »

"Co sądzicie o zabiegach medycyny estetycznej i czy sami z nich korzystaliście?



sunking/pl/krakow/
"

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem warto też dokupić porządny sprzęt do swojego gabinetu medycyny estetycznej, dlatego od siebie mogę polecić wam shar-pol/pl/ . Tutaj wybór jest bardzo dobry i co ważne sprzęt sprawdza się super, efekty po zabiegach są naprawdę dobre

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: milka »

Dla mnie zdrowie jest najważniejsze dlatego mysle o umówieniu się do tej kliniki na badania diagnostyczne klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Zabiegi-chirurgiczne Od jakiegoś czasu mam żylaki i chce je sprawdzić oraz usunąć. Wiem, ze w tej klinice bez problemu przeprowadzą zabieg.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: czoko752 »

Medycyna estetyczna zajmuje się korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej możliwe staje się: zlikwidowanie przebarwień skórnych, czy likwidacji cellulitu. Jeśli chcecie iść do speca od medycyny estetycznej to polecam wizyty u Pani Klaudii z klinikazmuda/pl klinikazmuda.pl/. Kobieta zna się na rzeczy, ma podejście i wyjaśnia na czym polega każdy zabieg.

ODPOWIEDZ