erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: erica »

Natomiast moja znajoma ostatnio była również w salonie kosmetycznym / medycyny estetycznej medestetic-gliwice/pl/ i też była zadowolona z zabiegu wyszczuplającego. Jak to mówiła cechuje ich profesjonalizm, fachowe podejście w każdej sprawie. Poza tym zabiegi są u nich są wykonywane w bezpiecznych i komfortowych wartunach.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: mojra »

Słuchajcie, a co sądzicie na temat zabiegów mezoterapii? Korzystacie? Pytam, bo sporo dobrego można przeczytać na ten temat. Mnie dodatkowo zainteresował ten derma pen permanent24/pl/pl/p/Dr-Pen-Derma-pen-Ultima-A6S-dwa-akumulatory-LED-10-kartridzy-mezoterapia-WSZECHSTRONNY/318 i szczerze mówiąc, to zastanawiam się nad jego zakupem/

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: wesołek »

Hejka. Tak się zastanawiam nad tym czy by nie zapisać się na usuwanie zmarszczek. Bo jednak w ostatnim czasie pojawiło się ich dość sporo i denerwuje mnie to już. Więc zaczęłam sprawdzać gdzie w naszej okolicy warto na taki zabieg się umówić. I tak też między innymi tutaj glowclinic/pl/usuwanie-zmarszczek-wroclaw.html udało mi się trafić na bardzo dobrą i cenioną klinikę.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Bigi12 »

Nie ma w niej nic złego i uważam że jeśli jest robiona w odpowiednich salonach i przez specjalistów to trzeba korzystać z jej dobrodziejstw. Jest mnóstwo zabiegów które nie tylko upiększają ale i są pomocne w przypadku wad. Na przykład ja chcę wykonać modelowanie nosa kwasem hialuronowym bo wygląda karykaturalnie.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: zuzula12 »

Wykonujecie zabieg depilacji laserowej? ja byłam na takim zabiegu w klinice piękna w depilacja laserowa głogów jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu z efektów również. Jeśli myśleliście o takiej depilacji to wybierzcie się właśnie do tego salonu. Plecam.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: dolores »

A jakie zabiegi dają Waszym zdaniem najlepsze efekty jeżeli chodzi o poprawienie stanu cery ? Ja już jestem mikrodermabrazji , którą robiłam w beautyaddress/pl/ A co myślicie o depilacji laserowej ? Bo zastanawiam się nad nią od dłuższego czasu ;)

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: firanka »

W lutym wybieram się na zabieg medycyny estetycznej do kliniki novoderm i będzie to poprawa wyglądu twarzy poprzez zastosowanie nici hialuronowych novoderm/pl/medycyna-estetyczna/nici-hialuronowe-hydrolift/. Sporo słyszałam dobrego o tej klinice i moja przyjaciółka też u nich bywała, także mogę być spokojna o wizytę jak i sam efekt.

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: grażynka011 »

Dla mnie mezoterapia igłowa twarzy warszawa okazała się po prostu strzałem w dziesiątkę. Moja cera wygląda teraz o niebo lepiej, jest bardziej ujędrniona i zregenerowana. Dodatkowo podoba mi się również to, że jest tak nawilżona.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: mojra »

Jeśli szukacie namiaru na sprawdzoną hurtownię kosmetyczną, to oferta permanent24/pl/ z pewnością was zainteresuje. Mają szeroki asortyment, a przy tym oferują naprawdę niskie ceny. Same sprawdźcie.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: tonga »

medycyna estetyczna - to jest to :) ja jestem wielką fanką takich zabiegów, uważam, ze można w ten sposób nie tylko poprawić swoją urodę ale i samopoczucie :) sama raz na jakiś czas umawiam się na wizytę do Magicznej Kliniki. Wysoki poziom obsługi, doświadczeni lekarze i to co lubię najbardziej - naturalne efekty oraz niewysokie ceny zabiegów.

ODPOWIEDZ