morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Medycyna estetyczna

Post autor: morowiec »

hej chciałabym się pozbyć celullitu raz na zawsze.. Nie wiem co robić, a czytałam ze dobry jest na to zabieg fali uderzeniowej... czy ktoś próbował ? Bo ja własnie się już długo nad tym zastanawiam :D Znalazłam fajną klinikę lenmare/pl/fala-uderzeniowa/

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: martynika »

Bardzo mi się podoba też zagęszczanie rzęs, dlatego inwestuję regularnie w royalbeautygliwice/pl/zageszczanie-rzes-w-gliwicach/ mają bardzo dobre i rewelacyjne oferty a do tego wychodzi się o niebo piękniejsza z ich gabinetu

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: dolores »

No ja chodziłam do kliniki katarzynawojtarowicz/pl/zabiegi/leczenie-nadpotliwosci-toksyna-botulinowa/ mają superr i konkretne oferty zabiegi też mega odmładzające :)

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: pyrtek »

jejku na cellulit to moim zdaniem tylko bienkowscyclinic/pl/zabiegi/hifu-scizer-miejscowa-otylosc-cellulit/ - skuteczny i naprawde widoczne efekty po jednym zabiegu i to wyraznie!

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Kreśka »

Dla mnie najlepszym zabiegiem okazała się depilacja laserowa, zdecydowanie najbardziej sobie chwalę z wszystkiego co miałam robione. A co do kliniki do w Warszawie jest świetna - klinikamiracki/pl/epilacja-laserowa/

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: matea »

ja też chętnie korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej :) jeśli chodzi o konkretne miejsce to polecam Magiczną Klinikę :) Doświadczeni lekarze z ogromną wiedzą i cudownym podejściem do pacjenta, bardzo przystępne ceny, wysoka jakość obsługi. Byłam już na botoksie a niebawem wybieram się jeszcze na modelowanie ust.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: bebefa »

Ogólnie wie się, że medycyna estetyczna to coś, co upiększa i naprawdę może nam pomóc w ćwiczeniach. Ale czy wiecie, że stymulacja mięśni też może być takim zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej wykonana? Nazywa się to zabiegiem schwarzy i można powiedzieć, że powoduje chudnięcie. Ja sama o tym myślę, ale na razie nie mam na to czasu.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: martynika »

jeśli poszukujecie naprawdę jakościowego centrum medycznego, z ogromnym wachlarzem możliwości, to zdecydowanie polecam Wam wszystkim udać się pod ten link [url=fyoung/pl/usuwanie-blizn-potradzikowych-warszawa/usuwanie blizn potrądzikowych gdzie znajdziecie naprawdę świetny zespół, który wykonuje różnorakie zabiegi w pełni profesjonalnie oraz w bardzo przyjaznych cenach.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: wloczykijka »

Jeżeli chodzi o poprawę stanu skóry i redukcję tkanki tłuszczowej to moja znajoma korzystała z czegoś takiego https://mimari.com.pl/pl/c/HIFU/256 . Muszę przyznać, że efekt jest jak najbardziej widoczny i to niezwykle szybko. Sam byłem w szoku. Ja nie potrzebuję tego typu rzeczy, ale jak ktoś chce skorzystać to śmiało do tego zachęcam.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: Mniejsza1999 »

"""Polecam ten zabieg PROFHILLO Gliwice

Zagęszcza skóre i nadaje jej sprężystości a także wygładza zmarszczki i redukuje tzw. chomiczki
"""

ODPOWIEDZ