Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Soczewki

Post autor: Awiae56 »

Hejka, od jakiegoś czasu przymierzam się do zamówienia soczewek przez internet. Oczywiście zależy mi na ich dobrej jakości oraz przyzwoitej cenie. Wiecie może coś na ten temat? Polecicie coś konkretnego? Wczoraj wieczorem w internecie trafiłem na ten link https://www.szkla.com/222_proclear-toric-xr-3-szt.html . Muszę powiedzieć, że bardzo przekonują mnie te soczewki. Posiadają one naprawdę wiele funkcji. Myślicie, że znajdę coś lepszego w tej cenie? Bardzo zależy mi na wysokim stopniu nawodnienia, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Czekam na wasze odpowiedzi, wielkie dzięki za waszą pomoc!
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Soczewki

Post autor: akacja56 »

Jak szukasz czegoś konkretnego to zerknij na alesoczewki/com . Moim zdaniem sprawdzą się one doskonale w użytkowaniu. Jak nie wiesz co konkretnie wybrać to na pewno pomogą coś dobrać odpowiedniego. Zawsze na czas wszystko otrzymasz w dobrze zapakowanej paczce.

ODPOWIEDZ