Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: Kreśka »

Ciężko jednoznacznie określić bo to zależy od wielu czynników. Ja się zdecydowałam na dewelopera, a dokladnie na tego - modehpolmo/pl/ Miałam pewność że jest uczciwy i ma pewną sytuację na rynku

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: czoko752 »

Jeśli chodzi o nieruchomości, warto podjąć współpracę z firmą GRB Nieruchomości. Z ich artykułu "gmina współwłaścicielem nieruchomości dowiedziałem się wielu istotnych informacji dzięki, którym znalazłem rozwiązanie swojego problemu. Mimo to zamierzam zaangażować firmę do swojej sprawy - ufam im ze względu na ich doświadczenie.

bonyard
Posty: 445
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: bonyard »

Chodziliśmy i po biurach nieruchomości oraz po deweloperach i uważam, że jednak lepiej kupić mieszkanie z rynku pierwotnego. Na wtórnym nie ma takich ładnych, świeżych, nowoczesnych. Znaleźliśmy w Smolcu k. Wrocławia przestronne mieszkania z ogrodem na tym osiedlu osiedla-sogo/pl/smolec i poważnie zastanawiamy się nad zakupem.

dzabor86
Posty: 25
Rejestracja: sob mar 13, 2021 5:34 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: dzabor86 »

Osobiście wolę mieszkanie od dewelopera. Tutaj wybieramy sobie całkiem nowe, świeże mieszkanie i nie kupujemy kota w worku. Mieszkania z rynku pierwotnego są ładniejsze, mają nowoczesny rozkład pomieszczeń, czasem posiadają nawet swój kawałek zieleni, albo duży balkon. No i co najważniejsze położone są w pięknej, zielonej, spokojnej okolicy :) moim zdaniem fajne lokale do sprzedania ma deweloper murowana/com/pl/wykonczenie-pod-klucz/, który oferuje nam mieszkania gotowe, takie pod klucz, abyśmy weszli już na gotowo i powiesili przysłowiowy kapelusz :)

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: mrozek »

A może zainteresują Cię nowe mieszkania orkana lublin: zagieldom/pl/orkana/ ? Do wyboru są różne inwestycje, każda moim zdaniem ma coś oryginalnego w sobie. Warto się zastanowić nad tą opcją.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: budowlaniecja »

Mnie zainteresowało biuro nieruchomości tu pogorzelski/pl/inwestycje/ Ma ono różne popozycje na inwestycje od kupna mieszkania domu na własny użytek. A też inwestowanie w mieszkanie na wynajem. Posiadania mieszkania na wynajem to zysk dla jego posiadacza. Warto sprawdzić wszystkie propozycje tego biura.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku skorzystałem z oferty 123skupnieruchomosci/pl i jestem bardzo zadowolony z kwoty, którą mi zaproponowali. Wszelkie formalności udało się załatwić bardzo szybko i bez najmniejszych problemów. Ktoś z Was również korzystał?

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: destruction »

Sama teraz szukam mieszkania w Gdańsku i nie chcę korzystać z biura, ani dewelopera, wolę żeby to było ogłoszenie od prywatnej osoby. Na stronie tabelaofert/pl/mieszkania/gdansk znalazłam już dwa ładne mieszkanka i w przyszłym tygodniu będę je oglądać. Nie ma co ukrywać, ale za mieszkanie z biura nieruchomości zapłacimy o wiele więcej, niż od prywatnej osoby.

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: piotrowska »

Uważam że lepiej od razu postawić na zakup apartamentu inwestycyjnego na osiedlu Śląska 12 i będzie problem z głowy, a to bardzo atrakcyjna lokalizacja i ładne apartamenty. Lokalizacja przy takich inwestycjach jest bardzo ważna a to osiedle jest w pobliżu centrów biznesowych a więc idealne miejsce pod wynajem

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: mojra »

Myślę, że to kwestia indywidualna. Ja korzystałam z pomocy biura i się nie zawiodłam. Gdybyście byli zainteresowani, to zostawiam wam namiar: estatestreet/pl/ Jak najbardziej warto się z nimi skontaktowac.

ODPOWIEDZ