Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli mam doradzić dewelopera z stolicy to obstawiam na tego slawbud/pl/o-nas/ Ma on nieruchomości w dobrych lokalizacjach ale co ważniejsze u nich są atrakcyjne ceny. Na pewno dzięki nim dostaniesz swoje wymarzone mieszkanie lub nieruchomość inwestycyjną.

piotrowska
Posty: 173
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: piotrowska »

Nie korzystałam z ofert biura nieruchomości bo niedawno kupiłam mieszkanie bezpośrednio od dewelopera na osiedlu Poematu, w bardzo ładnej okolicy, takie właśnie osiedla szukałam bo chcę mieć łatwy dojazd do centrum miasta ale też mieszkać w spokojnym miejscu bez hałasu

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: mojra »

Zdecydowanie biuro nieruchomości, a do dlatego że wybór jest o wiele większy. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Ja korzystałam z pomocy estatestreet/pl i naprawdę serdecznie ich polecam.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: dolores »

Jeśli szukacie dobrego pośrednika nieruchomości to sprawdźcie polskienieruchomosci.net/oferta/dobry-agent-i-posrednik-nieruchomosci-wroclaw Znają się na temacie, mają doświadczenie i wiedze w tym temacie. Pomogą ze sprzedażą czy zakupem nieruchomości. Bardzo dobry kontakt.

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: sokol »

Jeśli zależy Ci na zakupie nowoczesnego mieszkania to myślę, że spodobać Ci się mogą mieszkania od dewelopera lublin: galadom/pl/ . Ten deweloper oferuje mieszkania w różnych lokalizacjach w Lublinie. Myślę, że Ci się spodobają.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: Elka »

To zależy od tego, czy chcesz kupić mieszkanie z rynku wtórnego czy z rynku pierwotnego. Na pewno warto odezwać się do sprawdzonej agencji. Słyszałam, że wedoestates/pl/ działa w Warszawie, a ich agencji specjalizują się w danych dzielnicach. Są z klientem od początku: szukają nieruchomości, pokazują ją, a później uczestniczą w podpisywaniu umowy.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: budowlaniecja »

Szczerze to nie mam zaufania do deweloperów. Dlatego jak bym miał teraz kupować mieszkanie to tylko sprawdzonego biura nieruchomości tj to cn-kaczmarek/pl/ To biuro jest na rynku nieruchomości od 2007r. Ma mieszkania na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A wszystkie transakcje przeprowadzane przez to biuro są ubezpieczone.

zuzula12
Posty: 1647
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: zuzula12 »

Bardzo fajna oferta na działki jest na stronie nieruchomości na mazurach tutaj znajdziecie przepiękne działki na Warmii i Mazurach, położone tuż przy jeziorach wśród lasów i łąk. To piękna okolica a to ważne bo przecież największą wartością nieruchomości jest jej lokalizacja.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: grażynka011 »

Wiele osób z was pewnie zastanawia się kupować mieszkanie czy czekać . Ogólnie możecie na ten temat znaleźć bardzo dużo informacji w assay/pl , artykuł okazał się dla mnie naprawdę mega przydatny

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: erica »

Tutaj na pewno warto wspomnieć również o oprogramowaniach dla deweloperów, typu develogic/pl/oprogramowanie-dla-deweloperow/obsluga-posprzedazowa/ .Jak prowadzicie sprzedaż mieszkań, lokali itd i chcecie mieć wgląd na wszystko w jednym miejscu, nawet i po sprzedaży - to warto się na coś takiego zdecydować.

ODPOWIEDZ