budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: budowlaniecja »

Chcę kupić mieszkanie na terenie śląska. Zastanawiam się czy lepiej korzystać z pośrednictwa dewelopera czy biura nieruchomości? Która opcja waszym zdaniem jest lepsza?

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: pośrednik »

Ja bym korzystał z sprawdzonego i z dobrą opinią biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro z dużym doświadczeniem - na rynku od 2007r. Ma mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Warto zainteresować się ich propozycjami.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: martynika »

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego agenta nieruchomosci to najlepiej Tomasz porowski z pantera invest panterainvest/pl/oferty zajrzyj sobie na stronę Pracownicy tej firmy naprawdę znają się na swoim fachu, a co najważniejsze słuchają tego, co mówią o nich klienci.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: bonyard »

Wiesz, dobrze jest się zapoznać ze wszystkimi możliwościami więc i popatrz co do zaoferowania ma biuro i co ma deweloper. Ja w kazdym razie polecam koniecznie sprawdzić sobie to osiedle w Smolcu osiedla-sogo/pl/smolec , bo moim zdaniem lepszej oferty na Śląsku nie znajdziesz. Wiesz, tutaj w dobrej cenie dostajesz bezczynszowe mieszkanie w domu dwurodzinnym z ogrodem. Rzadko się takie rozwiązania spotyka

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: karol3222 »

Jak ja kupiłem mieszkanie to od razu skorzystałem z studio-projektowania-wnetrz-wiumi.wroclaw/pl/ .Z tej firmy naprawdę warto teraz skorzystać.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: postzunia »

Jak chcesz kupic mieszkanie i nie martwic się o to czy kupujesz dobry stan czy ruderę która jest tylko ładna, to polecam szukac u deweloperów. Na przykład na stronie jaką jest dom-bud/pl/Inwestycje/ul-meiera-16e/ Znajdziesz bardzo interesującą ofertę na kilkanaście ładnych mieszkań w zupełnie nowej inwestycji. Na pewno warto będzie się tutaj rozejrzec.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: matys »

W sumie o deweloperze napollo myślałam. Widziałam plany tej miasteczkobrzeziny/pl/ inwestycji i dla mnie jest ona naprawdę kusząca. Mam rodzinę mieszkającą w Nowym Punkcie 2 i wiem, że im jest bardzo wygodnie. Nie mają problemów, a na tym mi zależy najbardziej. No i na ładnej okolicy.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku skorzystałem z pomocy biura nieruchomości i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli szukacie profesjonalnego biuro nieruchomości warszawa , to zdecydowanie polecam Wam firmę Trinity House. Wszelkie informacje o ich ofercie znajdziecie na stronie, także zainteresowanym polecam wejść.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: piotrowska »

Mnie interesują nowe mieszkania na Osiedlu Poematu a więc lepiej kupować je bezpośrednio od dewelopera. Tym bardziej że możesz tez liczyć na opcję wykończenia jeśli chcesz żeby zajął się tym deweloper

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: biuro nieruchomości czy deweloper

Post autor: dert »

Niezależnie czy to będzie biuro nieruchomości czy deweloper ważne jest to, żeby trafić na solidną firmę, której można zaufać. To samo potem tyczy się zarządcy nieruchomości. Jeśli to będzie ktoś nieodpowiedni to znacznie może pogorszyć stan jak i sam komfort mieszkania. Dlatego warto polegać na sprawdzonych firmach. U mnie w Warszawie zarządcą jest per modum i oby nigdy się nie zmieniali, takie jest nie tylko moje życzenie.

ODPOWIEDZ