papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

zdrowe słodycze

Post autor: papilotka »

co słodkiego, aczkolwiek zdrowego podjadacie na diecie? jakieś batoniki czy coś?

kiteki
Posty: 3
Rejestracja: sob lut 13, 2021 1:33 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: kiteki »

"""to nie iestenieje ;p przykro mi



instalacje fotowoltaiczne Kraków
"""
Ostatnio zmieniony wt mar 09, 2021 12:26 pm przez kiteki, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: Kasieńka »

Ja zmieniłam swoje upodobania do przekąsek i podjadam bakalie. Są świetne nie tylko jako przekąska ale dodatek do śniadania, sałatek itp. Polecam ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Pestki_dyni.htm są smaczne i pożywne :) Ja kocham je dodawać do zup kremów.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: pyrtek »

Mnie to żona przekonała do takich zdrowych przekąsek i bardzo mi zasmakowały foodsbyann/com/pol_m_Zdrowe-przekaski_Smoothie-163.html :) aż sam byłem w szoku jak dobrze smakują, warto sobie sprawdzić

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: zdrowe słodycze

Post autor: paździoch »

Na pewno warto szukać rozwiązań bez dodatków cukru, ewentualnie takie które cukier zastępuje słodzik albo chociażby miód. Ja bardzo lubię miodek i w sklepmiodoland/pl/ zawsze zamawiam kolejny słoik.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: Dżonko »

Najzdrowsze są produkty najmniej przetworzone. Ja ze słodkości uwielbiam czekoladę, najbardziej tę o wysokiej wysokości kakao. Wiecie w ogóle skąd pochodzi kakao? Ja kiedyś interesowałem się tym tematem i trochę o historii czekolady wiem. Warto poczytać sobie w sieci na ten temat.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: grażynka011 »

Lubicie może miód lawendowy ? Ja po prostu go uwielbiam, jest o wiele lepszy niż zwykły miód. Smakuje rewelacyjnie i co ważne jest bardzo zdrowy także jak dla mnie jest on niezbędny, więc regularnie go zamawiam w bardzo dobrej cenie

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: matys »

No właśnie nawet coś dla Was bym miała. To ogólnie Freeyu, zdrowe batony kalorie mają naprawdę niskie, bo tylko 100. I to jest sposób na idealną przekąskę w ciągu dnia. Możecie sobie dorzucić na przykład do tego jabłko i potem nie będzie głodni przez 2-3 godziny. Moim zdaniem to fajna opcja zdrowego posiłku.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: Remontowa »

Jakie są najzdrowsze słodycze? Czekolady! Ale oczywiście nie jakieś wyroby czekoladopodobne, z olejem palmowym i innymi "ulepszaczami", ale prawdziwe czekolady z kakao. Terravita produkuje bardzo dobre gatunkowo czekolady - zobaczcie zresztą sami: sklep.terravita/pl/pl/3-czekolady Oprócz tradycyjnych czekolad mają również czekolady nadziewane - przepyszne są!

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: zdrowe słodycze

Post autor: bebefa »

Bardzo uwielbiam słodycze. Po za tym ciężko odmówić sobie słodkości, gdy ma się dzieci, a słodycze są wszędzie. A może są jakieś cukierki czekoladowe, które są zdrowe i można je jeść w czasie diety? Chciałabym wszystkie czekoladki w domu podmienić na takie zdrowe, żebym nie musiała codziennie walczyć z swoim pragnieniem czegoś słodkiego.

ODPOWIEDZ