Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Patelnia gastronomiczna

Post autor: wloczykijka »

Witam! Tak jak w temacie. Wiecie może, gdzie uda mi się zamówić patelnię gastronomiczną? Ostatnio sporo się zastanawiam nad takim zakupem i szukam czegoś sprawdzonego. Jak na razie trafiłem na patelnia gastronomiczna . Myślicie, że faktycznie warto coś u nich zamówić? Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Patelnia gastronomiczna

Post autor: Monika »

Jeśli prowadzicie własne, mniejsze lub większe lokale gastronomiczne, to sądzę, że mogą Was zainteresować artykuły na stronie internetowej top-gastro-zariadenia.sk/. Można tam znaleźć naprawdę sporo fajnych ciekawostek ;) Ja ostatnio dowiedziałam się stamtąd na przykład jak przygotować idealne frytki w swojej restauracji ;) Jeśli więc macie ochotę, to polecam również i Wam sobie poczytać ;)

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Patelnia gastronomiczna

Post autor: pyrtek »

W każdej gastronomii przydadzą sie też dobrej jakości półprodukty takie jak lody w proszku - lodypetra/pl/ To podstawa żeby klienci byly zadowoleni

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Patelnia gastronomiczna

Post autor: Elka »

Chyba każdy kucharz korzysta w kuchni z patelni, a to wiąże się z olejem. Trzeba zużyty gdzieś przechowywać, a za darmo beczki udostępnia firma TrafinOil/pl. Oni też dostarczają świeże dostawy oleju. Plusem jest to, że to oni kontrolują zapasy, kucharz już nie musi. Wiedzą, kiedy olej się kończy i nowy dowożą na czas. Wystarczy tylko podpisać z nimi umowę, co zajmuje chwilę.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Patelnia gastronomiczna

Post autor: zuzula12 »

Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli szukacie sprawdzonego dostawcę lodów rzemieślniczych, które wyróżniają się jakością oraz smakiem, to polecam Wam sprawdzić ofertę Street Lód - hurtowa cena lodów .

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Patelnia gastronomiczna

Post autor: Bonia »

Olej ryżowy, kokosowy czy rzepakowy? olejrzepakowy/com/bank-wiedzy/#ryz-kokos Półowalnym każdego z nich w kuchni i wybieram olej rzepakowy do smażenia. Jest bezkonkurencyjny.

ODPOWIEDZ