bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Sposób na wesele

Post autor: bebefa »

Cześć, jakie macie pomysły na wesele? Czy jakiś styl wesel wam najbardziej odpowiada? Jeśli tak, to jaki? Ja właśnie się zastanawiam nad tym co mam robić, co będzie naprawdę ciekawe. i wstępnie mam na oku coś takiego jak slow wedding . Można powiedzieć, że to wesele nie zwraca uwagi na tradycje, a na to, co nam się samym podoba. To jest piękne.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Sposób na wesele

Post autor: mojra »

Wiesz co, ja mogę polecić ci dj na wesele opole 2 lata temu miałam wlasne wesele i wybór tego dj byl jedną z lepszych decyzji. Wszyscy goście super się bawili i nie chcieli schodzić z parkietu. Do dzisiaj wszyscy wspominają nasze wesele jako jedno z lepszych, na jakich mieli okazję się bawić.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Sposób na wesele

Post autor: mojra »

Wiesz co, ja mogę polecić ci dj na wesele opole 2 lata temu miałam wlasne wesele i wybór tego dj byl jedną z lepszych decyzji. Wszyscy goście super się bawili i nie chcieli schodzić z parkietu. Do dzisiaj wszyscy wspominają nasze wesele jako jedno z lepszych, na jakich mieli okazję się bawić.

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: Szuwi »

"""Poczytaj na blogach, jak można pięknie zorganizować wesele. Tam znajdziesz bogactwo inspiracji.

Mnie się pobadają śluby w plenerze. Byłam na dwu takich i to były naprawdę niesamowite emocje.

W każdym wyapdku noworzeńcy posiłkowali się gotowymi rozwiązaniami, na przykład takimi,

jakie oferuje wypożyczalnia gastronomiczna warszawa: wypozyczalniazastawy/pl/ ,

która dostarcza praktycznie wszystko (sprzęt gastronomiczny, porcelanę, bufety, krzesła), więc w zasadzie pozostaje tylko wybór miejsca.

W praktyce zatem nowożeńcom pozostaje niewiele rzeczy do zorganizowania, by uczcić ten wyjątkowy dzień!
"""

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: firanka »

U mnie z weselem większy problem był z tym, że zamówiony zespół mi się wycofał. Niby czasu było dużo ale jakoś nikt mi się nie podobał. A wszystko do czasu jak trafiłam na Bayer Full ciekawynews/pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ . No dla mnie to super sprawa, bo jednak taka legenda disco polo zawsze będzie robić wrażenie.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: Monika »

Jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje na przyjęcie weselne, to moim zdaniem bardzo dobrze może się sprawdzić na przykład fotolustro Wynajem takiej atrakcji wcale nie jest bardzo drogi, a goście mają przy tym dużo frajdy. No i oczywiście dodatkową pamiątkę - fajne zdjęcia.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sposób na wesele

Post autor: zuzula12 »

Każdy chce, aby wesele było wyjątkowe i dobrze zapamiętane przez gości, dlatego zdecydowanie polecam Wam sprawdzić usługi organizacja wesel nowy sącz . Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: grażynka011 »

Ważne jest również by wybrać odpowiednią suknię ślubną. Z czystym sumieniem mogę polecić wam suknieboho/pl/suknie-slubne-dzierzoniow/ , znajdziecie tutaj przepiękne kreacje, które na pewno przypadną wam do gustu

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: Dżonko »

A co sądzicie o weselu pod namiotem? Mi się zawsze marzył taki letni ślub w plenerze i wesele pod namiotem. Tutaj ekodynamic/com/pl/oferta/wypozyczalnia-namiotow/ znalazłem wypożyczalnie namiotów i myślę czy nie zaklepać terminu. Czy ktoś z Was miał takie przyjęcie weselne w namiocie i mógłby coś więcej na ten temat napisać?

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Sposób na wesele

Post autor: papilotka »

A czym sie sugerujecie przy wyborze sali? Nam sie bardzo spodobala Karczma Kujawska w Inowroclawiu, taka fajna atmosfera i swojski, domowy klimat :) Zalezalo nam przede wszystkim na tym, zeby goscie czuli sie komfortowo, bo wesele na 200 osob, a tam sala wlasnie ogromna, miejsca full, tak samo parking wielki wiec nie bylo problemu z umiejscowieniem samochodow

ODPOWIEDZ