emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: emiliakozak »

Jeśli chcecie trochę zaoszczędzić, a jednocześnie sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy to zorganizujcie wesele zimą. Jeżeli zdecydujecie się na ślub w plenerze to pamiętaj, że w takim przypadku ceremonia nie może trwać zbyt długo, ponieważ warunki atmosferyczne szybko mogą zacząć doskwierać. A może wesele w sylwestra? To byłaby niezapomniana noc zarówno dla was jak i dla gości.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: grażynka011 »

Dla nas najlepszym wyborem okazał się strzeszynek/pl/ . Wspaniałe miejsce, lokal jest bardzo elegancki, do tego taki przytulny. Obsługa jest profesjonalna i naprawdę dba o gości

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sposób na wesele

Post autor: zuzula12 »

"Jeśli nie macie pomysłu to może zastanówcie się nad wynajmem namiotu weselnego i zorganizujcie w nim fajne wesele.





__________________________

veiro-grodzisk/pl/czy-warto-inwestowac-w-hale-namiotowe/
"

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: milka »

Jeśli szukasz kosmetyczki która cię pomaluje na wesele polecam ten gabinet kosmetyczny Świdnik - gabinetbiolift/pl/ Jestem pewna, że będziesz bardzo zadowolona z makijażu. Ja tam byłam nie raz na makijażu i manicure i zawsze wychodze zadowolona.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: dolores »

Planowanie wesela to sporo czasu i pracy. Dlatego zależy mi na tym, żeby wybrac dobrego fotografa, który zrobi piękne i wyjątkowe zdjęcia. Chciałabym zapamiętać ten dzień na długo i miło wspominać ten moment oglądając zdjęcia z tego dnia. Bardzo spodobały mi się zdjęcia robione przez tomnet/com/pl/fotograf-dabrowa-gornicza.html

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: sokol »

Myślę, że warto także rzucić okiem na to, ile wina na wesele: winayo/pl/pl/i/Wesela/13 . Przy organizacji wesela wybór alkoholu jest bardzo ważną kwestią. Dlatego właśnie warto pomyśleć poważnie o winach.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: Dżonko »

Coraz więcej osób decyduje się na przyjęcia plenerowe - https://naskrajnej.pl/2023/05/12/wyjatk ... nizowac-2/ Przyjęcia plenerowe często są bardziej swobodne i luźne w porównaniu do tradycyjnych przyjęć w zamkniętych pomieszczeniach. Goście mogą poczuć się bardziej zrelaksowani i swobodni, co sprzyja integracji i tworzeniu niezapomnianych wspomnień.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: grażynka011 »

Szczerze mówiąc ja zastanawiam się nad tym by wybrać https://dworgogolewo.pl/imprezy-firmowe ... lkopolsce/ . Faktycznie tutaj organizacja takich wydarzeń odbywa się na naprawdę wysokim poziomie, więc myślę, że będziecie zadowoleni z wyboru

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sposób na wesele

Post autor: zuzula12 »

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie fantastyczny poradnik ślubny, w którym znajdziecie liczne informacje na temat organizowania ślubu oraz wesela, w tym np. na temat wyboru zabawy na wieczór panieński . Wszystkie informacje znajdziecie na stronie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sposób na wesele

Post autor: grażynka011 »

Alternatywą może być skorzystanie z usług Wedding planner dostępnego na stronie https://bognabojanowska.pl/ . Zauważyłam, że wielu ludzi bardzo pozytywnie ocenia tego typu usługi, szczególnie ze względu na profesjonalizm i wysoki standard organizacji.

ODPOWIEDZ