Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Suplementy

Post autor: Malina »

"""Zastanawiam się czym kierują się ludzie zażywający różne suplementy diety ?

Wiadomo,że one nie pomagają,że nic nam nie dają,a mimo to rynek suplementów jest coraz większy i kosztowniejszy.
"""

welurka
Posty: 20
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:36 am

Re: Suplementy

Post autor: welurka »

"""W naszym kraju ludzie zażywają suplementów diety na potęgę,bez względu na to czy ich potrzebują czy też nie,kupują i jedzą jak cukierki.A zastanawialiście się kiedyś jak wygląda proces ich produkcji,gdzie i w jaki sposób się je tworzy ?

Warto na ich temat nieco więcej poczytać,by wiedzieć z czym mamy do czynienia.Wchodząc na stronę firmy zajmującej się od lat ich produkcją tantus/pl/private-label/ dowiemy się co to są te suplementy,jak i kto może je wyprodukować i w jakim celu się je stosuje.
"""

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Suplementy

Post autor: papilotka »

A ja się nie zgodzę, że suplementy nic nam nie dają. Wiadomo, że wszystko powinno być robione z głową i zachowaniem rozsądku. Sama stosuje suplementacje głównie w okresie jesienno zimowym, kiedy nie dostarczam organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. tantus/pl/jakie-suplementy-diety-warto-stosowac-w-okresie-jesienno-zimowym/ tutaj jest bardzo fajnie opisane jakie suplementy diety warto w tym czasie przyjmować i na co one wpływają

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Suplementy

Post autor: zuzula12 »

Staram sie dbać o zdrowie, regularnie ćwiczę na siłowni oraz trzymam sie ustalonej diety. Długo zajęło mi znalezienie dobrej oferty z suplementami, dlatego jeżeli zaczynacie swoją droge z treningami i szukacie sklepu, to polecam Wam strefamocy/pl/pl/145-zywnosc-dla-sportowcow.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Suplementy

Post autor: paździoch »

Wy chyba nie wiecie czym są i na czym polegają suplementy.. To oczywiste że nasze diety bez rozpiski od dietetyka nie dostarczą nam wszystkich odpowiednich składników odżywczych. A jeśli boicie się składu to w zdrowysklep24/pl/ mają naturalne suplementy.

karowisniewska
Posty: 24
Rejestracja: pt sty 29, 2021 1:09 pm

Re: Suplementy

Post autor: karowisniewska »

A czy ktoś z Was ma problem ze stawami lub prowadzi bardzo aktywny tryb życia to warto wspomagać się na co dzień odpowiednimi suplementami na stawy. U mnie super sprawdzają się produkty od biozdrowy/pl/pl/suplement-na-stawy/, gdzie znajdziecie suplementy również z witaminami.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Suplementy

Post autor: bonyard »

Ja nie powiem nic złego na suplementy bo sama je stosuje i efekty u mnie są zauważalne. Oczywiście nie biorę pierwszych lepszych tylko dokładnie sprawdzam które warto zamówić a które nie. Głównie kupuje je ze strony bee/pl/9300-suplementy-diety-na-odchudzanie i póki co jestem bardzo zadowolona z tych produktów

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Suplementy

Post autor: Korzeń »

No ok...ale to zamierza na nich tak jechać przez ile lat? Przeciez to z czasem nie będzie juz takie zdrowe...i może odbić sie na innych narządach organizmu. Może skonsultuj to ze specjalistą od odchudzania tutaj w szpitalu medicover odchudzanie.medicover/pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ wspólnie wypracujecie najlepsza metode walki z nadwaga - indywidualna tylko dla Ciebie

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Suplementy

Post autor: tonga »

jesli chodzi o skuteczne suplementy to ja jestem bardzo zadowolona z tych z ,,PHARMOVIT" pharmovit/pl/. Bardzo duży wybór, czysty skład, szybkie działanie. Mają nawet zioła czy oleje w kapsułkach, są suplementy w kapsułkach i w płynie.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Suplementy

Post autor: pyrtek »

u nas w domu to kroluja suplementy naturalne od mybestpharm/pl/ :) Naprawde dobrze skomponowane sklady, skuteczne

ODPOWIEDZ