mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Suplementy

Post autor: mojra »

Mój trener personalny zalecił mi, abym zaczęła stosować kolagen. Nie wiedziałam czym się sugerować przy jego wyborze, więc skorzystałam z rankingu odzywkarnia/pl/ranking-top-10-najlepszy-kolagen/ i muszę wam powiedzieć, ze jestem bardzo zadowolona z wyboru, którego dokonałam.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Suplementy

Post autor: grażynka011 »

Szczerze mówiąc u mnie najlepiej sprawdził się fragment 176-191 purelab/pl/fragment-176-191-5mg-p-9.html . Ogólnie dla mnie okazał się bardzo skuteczny i co ważne można też wybrać Kod rabatowy: START20 <- 20zł rabatu na pierwsze zakupy

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Suplementy

Post autor: zuzula12 »

Z kosmetyków i suplementów jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego? Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty sklepu internetowego z witaminami oraz suplementy premium dla kobiet to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę PillBerry.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Suplementy

Post autor: milka »

Ja ostatnio trafiłam na herbavis/pl/produkt/aloevital i chyba zamówię ten sok z Aloesu. Wyczytałam, że pomaga m.in w problemach trawiennych. Ostatnio obiecałam sobie, ze o siebie zadbam i mam zamiar to zrobić.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Suplementy

Post autor: Kreśka »

U mnie się sprawdza betulina wiem że mało kto slyszał o tym ale naprawdę warto. Betulinę uzyskuje się z białej części kory brzozy i działa ona przeciwzapalnie

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Suplementy

Post autor: mojra »

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego pobudzenia, to kofeina będzie strzałem w 10. Tutaj: odzywkarnia/pl/ranking-top-10-najlepsza-kofeina/ masz namiar na rzetelny i sprawdzony ranking.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Suplementy

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na kolagen doustnie ? Nie tak dawno moja znajoma go kupiła i z tego co mówiła to faktycznie ma on skuteczne działanie, więc wydaje mi się, że to będzie dobry wybór

ODPOWIEDZ