Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Polskie jedzenie

Post autor: wloczykijka »

Wiecie może, gdzie uda mi się kupić prawdziwe, polskie jedzenie? Zastanawiam się nad takim zakupem i szukam naprawdę sprawdzonego sklepu. Mój znajomy polecił mi ten link https://delikatesy.ufukiera.pl/ . Sam często tam zamawia i mówi, że jest mega zadowolony. Co o tym sądzicie? Dajcie znać, dzięki za pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: wesołek »

Co do polskiego jedzenia to także jestem za takim rozwiązaniem. Zwłaszcza, że od jakiegoś czasu zainteresowała mnie historia naszego kraju i jedzenie jakie było dawniej. Dlatego też jak dowiedziałam się, że w Warszawie jest Restauracja U Wienawy w której to podają dania kuchni oficerskiej i to przedwojennej to koniecznie musiałam się tam udać. Jest to wyjątkowy lokal który warto odwiedzić.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: gierka »

Co do polskiego jedzenia to wiadomo, że każdy bardzo lubi takie tradycyjne polskie dania. Dlatego też jeśli będziecie w Warszawie to zdecydowanie polecam zajrzeć do Restauracji Akademia w której to podają wyśmienite dania kuchni polskiej lecz troszkę unowocześnione. Dlatego też tutaj taki zwykły obiad rodzinny smakuje zdecydowanie lepiej. Także ja tam zaglądam za każdym razem jak tylko jestem przejazdem w stolicy.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: AleksandraP »

A jakie przyprawy lubicie dodawać do jedzenia? U nas oprócz takich klasycznych uwielbiamy również dodawać czosnek suszony. Możecie go znaleźć na jawo2008/pl/214-czosnek-suszony.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Polskie jedzenie

Post autor: zuzula12 »

"Polskie jedzenie jest zdecydowanie najlepsze, uwielbiam polską kuchnię.



wózek bliźniaczy 3w1
"

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Polskie jedzenie

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o jedzenie to polskie jest bardzo dobre ale nie znaczy to że nie warto próbować czegoś innego. Ja ostatnio trafiłem na tą stronę mowisalmon/pl/ gdzie mam masę przepisów na łososia. Nie dość że dość łatwo mogę go przyrządzić to ma jeszcze świetny smak i masę kwasów omega które są mi niezbędne. Na pewno i ty zasmakujesz w tej rybie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Polskie jedzenie

Post autor: mojra »

Lubię polską kuchnię, ale jednak włoskie smaki są bliższe mojemu sercu. Dlatego tym bardziej cieszę się, że znalazłam delikatesty gdzie można kupić produkty prosto z Włoch :) Z tego co widziałem, to w ofercie mają nawet Napoje z Włoch A wy, lubicie taką kuchnię?

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: Dżonko »

My planujemy otworzyć restaurację z polskim jedzeniem i liczymy na to, że taka kuchnia spodoba się ludziom i gości nam nie zabraknie. Aktualnie kupujemy sprzęt gastronomiczny - gastromocni/pl/ Wyposażenie restauracji nie jest tanie, ale wiadomo, że urządzenia gastronomiczne muszą być, to podstawa. To inwestycja, która mamy nadzieję się zwróci.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: pyrtek »

a ja to znow za polskim nie przepadam, najbardziej lubie wloskie jedzenie :D pizza na telefon Białystok mi super przypadla do gustu

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: bonyard »

"
a ja to znow za polskim nie przepadam, najbardziej lubie wloskie jedzenie :D
[/quote]


A ja wole jednak swoja kuchni :) Teraz bardzo dużo gotuje dań na bazie młodego jęczmienia. Polecam spróbować gdyż nie dość że jest on bardzo dobry to posiada bardzo dużo składników odżywczych. Można tanio kupić go bee/pl/9250-mlody-jeczmien więc zachęcam
"

ODPOWIEDZ