wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: wąż »

tacjonarnie trudno zakupić gdziekolwiek żywność ekologiczną. Lepiej zerknąć sobie do sklepu online. Warto tez wiedziec jakie jest idealne śniadanie Poczytać co nieco na ten temat.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: Kasieńka »

A jakie restauracje polecacie w których można dobrze i polsko zjeść w stolicy? Niedawno odwiedziłam Bubbles i wydaje mi się, że jest to jedno z lepszych miejsc w których byłam gdzie mogłam dobrze zjeść i wypić fajny alkohol. Byliście tam? Jak wasze wrażenia?

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: czoko752 »

Trzeba sobie odpowiednio przygotować restaurację na przyjmowanie gości, więc wejdźcie sobie na stronę gastrowiedza/pl/wiadomosci-gastronomiczne/jak-zorganizowac-udana-kolacje-w-hotelu . Dowiecie się tam, jak zorganizować dobrze kolację w restauracji lub hotelu, który prowadzicie dla gości.

Remontowa
Posty: 288
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: Remontowa »

Ja lubię różne kuchnie, ale przyznaje, że polska kuchnia smakuje mi najlepiej :) Ogólnie bardzo lubię dania mięsne i mięso w każdym wydaniu, a takich dań nie brakuje w naszych tradycyjnych przepisach. Jak mm ochotę zjeść coś naprawde ekstra to wpadam do restauracji Pod Baranem podbaranem/com/ niedaleko Wawelu. Tam mają kuchnię regionalną z całej Polski. Naprawdę polecam, bo wybór dań jest bardzo duży i są bardzo smaczne.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Polskie jedzenie

Post autor: zuzula12 »

A co powiecie na jakieś zmiany? Spędzam sporo czasu w kuchni, ponieważ uwielbiam gotować, zwłaszcza dla najbliższych. Osobiście mogę Wam polecić włoska mąka do pizzy oraz wszelkie inne produkty z oferty tych delikatesów włoskich.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najlepiej udać się do ballaton/pl/kontakt . Jest to wspaniała restauracja, w której zjecie przepyszne potrawy. Dodatkowo jest to świetne miejsce na organizację różnych imprez czy wesela.

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: Dżonko »

Polską kuchnię to ja mam w domu, jak chcę zjeść na mieście to wybieram raczej inne smaki. Lubię bardzo tureckie potrawy. Uwielbiam liscie winogron faszerowany ryżem, orzechami i rodzinkami czy tortillę z mięsem jagnięcym. Tutaj osmania/pl/ takie dobre dania smakują. Jeśli jesteście z Warszawy to polecam tę restaurację.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: PatkaM »

Generalnie to lubię polską kuchnie, ale trzeba przyznać, że nie jest lekka. Czasem to wolę coś innego zjeść. No ale są różne fajne rzeczy, których może i nawet nie próbowaliście. Lubicie przysmak świętokrzyski? U nas na imprezach bardzo często pojawia się na stole. Przygotowuje się go całkiem prosto, też jest stosunkowo tani.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: matys »

Nasza kuchnia rodzima jest bardzo dobra, ale niestety, okazuje się, że nie da się nie każdemu służy. Niemniej jednak ja chętnie się wybieram na obiady domowe to tu, to tam, no i sama gotuję. Wiele zależy od tego, jakie mamy podejście do tematu, ale uważam, że nie będzie źle, jeśli od czasu do czasu zjemy gdzieś poza domem.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Polskie jedzenie

Post autor: milka »

Ja uwielbiam pizzę z 28wst/pl/wpis/pizza-z-dowozem-we-wroclawiu-dobry-czas/ Mają dowóz do domu, więc co weekend zamawiamy jedną dużą pizze i oglądamy cała rodziną jakieś filmy. To fajny czas. Za polską kuchnią nie przepadam.

ODPOWIEDZ