Monika
Posty: 387
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

40 urodziny

Post autor: Monika »

"""Witajcie,

Czy ktoś z Was będzie niebawem organizował swoje 40 urodziny? Jeśli tak, to na pewno będą Wam potrzebne jakieś ładne zaproszenia na 40[/b]. Ja widziałam takie ostatnio w sklepie internetowym happenings/pl/zaproszenia-na-okragle-urodziny. Polecam więc się tam rozejrzeć :)
"""

zuzula12
Posty: 1649
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: 40 urodziny

Post autor: zuzula12 »

Z takiej okazji to organizuje się imprezy tematyczne to naprawdę świetny pomysł. Można zorganizować komuś na urodziny jako prezent taką imprezę. Na pewni będzie zadowolony. Byłam na takiej imprezie w stylu lat 90. Leciała taka muzyka fajnie w tym klimacie się bawiliśmy tańczyliśmy. Myślę że to dobry pomysł.

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: 40 urodziny

Post autor: milena49 »

A myślałaś żeby zrobić takie zaproszenia na zamówienie? Jest taka opcja. Są profesjonalne drukarnie online, które wykonują takie zlecenia. Od siebie mogę ci zostawić namiar na nich copyshop.krakow/pl/oferta/zaproszenia/ . Szybko, profesjonalnie. Dbają o jakość wydruku więc zaproszenia z pewnością zachwycą.

mojra
Posty: 663
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: 40 urodziny

Post autor: mojra »

Na takie okrągłe urodziny warto kupić jakiś super prezent. Jeśli nie wiecie co i brakuje wam pomysłow, to tutaj: smartprezenty/pl/ na pewno się zainspirujecie. Powodzenia.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: 40 urodziny

Post autor: matys »

W sumie mam miejsce na 18 urodziny warszawa , to może i 40tkę możecie tam ogólnie zrobić i problemu nie będzie. Tak mi się raczej wydaje, dlatego ja bym się na to nakierowała. Nie będę was jednak namawiać, zrobicie, jak sami chcecie. Moim zdaniem ta sala będzie wam naprawdę pasować.

czoko752
Posty: 1074
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: 40 urodziny

Post autor: czoko752 »

Co jest najważniejsze, jeśli chcemy zdecydować się na organizację imprezy? Dla mnie oczywiście Dekoracja i wystrój sali . Świetne jest to, że samodzielnie możecie taką salę udekorować, bo dekoracji np. w sklepach online nie brakuje. Balony, girlandy, kolorowa zastawa - no opcji jest wiele.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: 40 urodziny

Post autor: Bakeneko »

zuzula12 pisze:
pt sty 28, 2022 5:19 pm
Z takiej okazji to organizuje się imprezy tematyczne to naprawdę świetny pomysł. Można zorganizować komuś na urodziny jako prezent taką imprezę. Na pewni będzie zadowolony. Byłam na takiej imprezie w stylu lat 90. Leciała taka muzyka fajnie w tym klimacie się bawiliśmy tańczyliśmy. Myślę że to dobry pomysł.
W tematykę na pewno świetnie wpasowałoby się brzmienie z płyt winylowych! Na przyszłość to muzykę na tym nośniku możesz dostać na przykład na https://x-disc.pl/pl/ co w ogóle wydaje mi się być świetną opcją

ODPOWIEDZ