Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Transport maszyny rolniczej

Post autor: wloczykijka »

Czy ktoś z was zna może jakąś firmę, która specjalizuje się w relokacji ciężkich maszyn? Mam do przeniesienia maszynę rolniczą. Szukam kogoś profesjonalnego. Jak na razie trafiłem na tą firmę http://niskopodwoziowy.pl/transport-mas ... ch-wroclaw . Warto w nią zainwestować? Macie jakąś opinię na jej temat?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1612
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Transport maszyny rolniczej

Post autor: zuzula12 »

W przypadku firm, z którymi współpracuje cenię sobie profesjonalne podejście do pracy oraz biznesu. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę hydromotor/pl/czesci-pomp-hydraulicznych/ , gdzie znajdziecie ofertę części oryginalnych oraz zamienników do pomp i silników hydraulicznych. Co sądzicie?

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Transport maszyny rolniczej

Post autor: mrozek »

Myślę, że w tej sytuacji całkiem dobrym rozwiązaniem może być także transport niskopodwoziowy poznań: kuta-autoserwis/pl/transport-niskopodwoziowy/ . Warto się zainteresować bliżej taką możliwością. Firma ta oferuje najróżniejsze rodzaje transportu.

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Transport maszyny rolniczej

Post autor: grażynka011 »

Jeśli macie problem ze swoimi maszynami to z czystym sumieniem mogę polecić wam martech-hs/pl/ , Dla mnie współpraca z tą firmą okazała się bardzo udana, więc warto na nich postawić

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Transport maszyny rolniczej

Post autor: mojra »

Wiesz co, w tym przypadku to dobrym wyborem będzie zainwestowanie w zawiesia wężowe. Są one stosowane przy pracach przeładunkowych. Dzięki swojej miękkości zawiesia te świetnie sprawdzają się również do pracy z delikatnymi, malowanymi powierzchniami. Tutaj: muntech24/pl/pl/c/Zawiesia-wezowe/49 bez problemu zakupisz te produkty.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Transport maszyny rolniczej

Post autor: czoko752 »

Różnego rodzaju usługi transportowe to specjalność firmy https://atshipping.pl/ . Można zainteresować się tym, co oferują.

ODPOWIEDZ