wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

wyposażenie sklepów

Post autor: wąż »

witajcie! Czy ktoś z was kupował produkty na wyposażenie sklepu ? Znalazłam super sklep montip/com/pl dzieki któremu mam wrażenie, naprawdę się wszystko uda :) regały czy szafki mega przydatne

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: wyposażenie sklepów

Post autor: Remontowa »

Decydując się na otwarcie sklepu weźcie pod uwagę, że nie tylko wyposażenie samej sali sprzedaży będzie Wam potrzebne. W sklepie codziennie są dostawy towaru dlatego warto zainwestować w specjalny wózek elektryczny do przewożenia palet z ciężkimi towarami. Tu dts24/pl/elektryczne-wozki-paletowe-10-argumentow-na-tak/ znajdziecie informacje jak działają wózki i dlaczego warto zdecydować się na ich zakup. Moim zdaniem wózek to niezbędny element wyposażenia każdego sklepu.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: wyposażenie sklepów

Post autor: pyrtek »

my ostatnio zaopatrywalismy sie w meble do sklepu spożywczego i znalezlismy naprawde dobra oferte.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: wyposażenie sklepów

Post autor: wloczykijka »

Ostatnio swój sklep mięsny wyposażyłem w stół chłodniczy ze strony https://gastroplaneta.pl/pl/c/Stoly-chlodnicze/30 - muszę przyznać, że była to świetna inwestycja. Jest bardzo pojemny oraz posiada agregat zlokalizowany po prawej stronie, który działa bez żadnych zastrzeżeń. Cena produktu była bardzo niska w stosunku do oferowanej jakości, dlatego się na niego zdecydowałem.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Remontowa
Posty: 277
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: wyposażenie sklepów

Post autor: Remontowa »

Każdy sklep powinien być odpowiednio wyposażony. Jeśli nie macie pomysłu na oryginalne wnętrze sklepu to możecie skorzystac z pomocy specjalistów z Ergostore ergostore/pl/oferta/produkcja-mebli/ . Firma ta zajmuje się projektowaniem wnętrz sklepowych oraz produkcja i montażem mebli. Na swoim koncie mają wiele bardzo udanych realizacji. Możecie je obejrzeć na stronie Ergostore.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: wyposażenie sklepów

Post autor: bonyard »

Oczywiście ważne jest reprezentatywne wyposażenie. Dlatego meble i wykończenie odgrywają tak wielką role. Sprawdźcie sobie ofertę fornir.pl jest to znany producent oklein . Z jego pomocą będziecie w stanie pięknie urządzić wnętrze

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: wyposażenie sklepów

Post autor: czoko752 »

W przypadku prowadzenia własnego sklepu również trzeba się znać na wielu rzeczach, ale oczywiście wiele innych można zlecić firmie zewnętrznej, jak np. porady prawne. Ja ostatnio znalazłem bardzo ciekawy artykuł https://ki24.info/pl/652_materialy-part ... -jest.html o rynku cyfrowym i chyba będę musiał się zgłosić do prawnika w tej sprawie.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: wyposażenie sklepów

Post autor: Bigi12 »

Jeśli chodzi o sklepy i ich wyposażenie to należy pamiętać o odpowiednich włazach i pokrywach rewizyjnych. Najlepiej postawić na ofertę lidera rynku czyli https://www.wlazy.com.pl/ który zapewni najlepsze produkty z tego zakresu. Dzięki nim twój sklep będzie spełniał wymagania BHP i zapewni bezpieczeństwo.

ODPOWIEDZ