zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Uprawnienia budowlane

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, poniewaz chciałbym sie z Wami podzielić pewną stroną. Uprawnienia budowlane dają szereg możliwości rozwoju zawodowego oraz zarobkowego. Wszystkim zainteresowanym uprawnienia budowlane polecam wejść na stronę i zapoznać sie z poradami oraz materiałami do nauki.

Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Uprawnienia budowlane

Post autor: Monika »

A skoro już mowa o uprawnieniach, to czy komuś z Was udało się zdobyć uprawnienia elektryczne SEP G1? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej sep-online/com/pl/ ofertę specjalnego kursu elektrycznego, który może pomóc w zdobyciu takich właśnie uprawnień. Czy ktoś z Was odbywał ten właśnie kurs?

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Uprawnienia budowlane

Post autor: matys »

Niedługo też będę się rozglądać za firmą, która stosowne uprawnienia posiada. Wiem, że to nie jest wcale łatwe, lecz po prostu, muszę się dowiedzieć, co i jak. Kwestia wlaśnie dobrania projektu domu została rozwiana. Mamy z narzeczonym dom dla nas. To Wąski mgprojekt/com/pl/waski od MG Projekt.

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Uprawnienia budowlane

Post autor: mojra »

Jeśli zależy wam na tym, aby zdobyć uprawnienia budowlane, to koniecznie musicie przygotować się do egzaminu. Dzięki materiałom szkoleniowym uprawnienia-budowlane/pl na pewno wam się to uda. Znajdziecie tam bazę testów - zresztą, sprawdźcie sami.

ODPOWIEDZ