bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: bebefa »

Co by nie powiedzieć, to na pewno przyda Wam się sala weselna . A skoro tak, to wydaje mi się, że warto pomyśleć o tym, co ma do zaoferowania ktoś taki jak Marcin Orzołek . On jest fotografem weselnym i na swoich zdjęciach po prostu uwiecznia najlepsze śląskie sale. Jeśli jest wam coś takiego potrzebne, śmiało możecie się skierować do niego, On wam pomoże.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: firanka »

Ja jakoś sama swoje wesele ogarnęłam, choć problem był z wyborem zespołu. No tu trzeba coś co młodszych i starszych poruszy. No i tu trafiłam na propozycję zaproszenia Bayer Full ciekawynews/pl/slub/uczyn-ten-dzien-wyjatkowym-bayer-full-gwiazda-twojego-wesela/ . Właśnie tego trzeba mi było, tym bardziej, że jego kawałki nawet największy przeciwnik disco polo słyszał.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: emiliakozak »

Jeśli chcecie zorganizować wesele w okolicach Inwałdu to idealnym miejscem będzie sala weselna Małopolska. Hotel Łysoń posiada 3 sale do wyboru, więc możecie zorganizować tam zarówno mniejsze jak i większe przyjęcia. Oprócz tego w bardzo korzystnych cenach możecie wynająć miejsca noclegowe dla swoich gości. Właściciele na każdym kroku pomagają w doborze najlepszych dań, które zasmakują wszystkim czy dekoracji, która dopieści wasz dzień.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: zuzula12 »

W trakcie poszukiwania fotografa bardzo ważna była dla mnie oryginalność i pomysłowość, dlatego skorzystałem z usług Fotokutowska. Jest to profesjonalny fotograf, który w ofercie swoich usług posiada fotografia rodzinna , fotografia weselna i wiele więcej.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: evie »

Organizacja wesela to nie jest łatwa sprawa, wiem cos o tym, bo ja wszystkim od podstaw zajmowałam się sama :) Mielismy weselicho w Inowrocławiu, w Karczmie Kujawskiej, naprawde urokliwe miejsce, ładna okolica :) Zaprosilismy prawie 200 osób, ale sala wielka wiec problemu nie było z pomieszczeniem sie :)

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: grażynka011 »

A gdzie szukałyście dla siebie sukni? Bardzo spodobała mi się ostatnio oferta suknieboho/pl/suknie-slubne-piaseczno/ . Wybór jest tutaj bardzo duży i można kupić naprawdę piękną i wygodną suknię

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: erica »

Widzę tutaj sporo ciekawych porad... Ja też pozwolę sobie dodać swoje tzw. 5 gr. Bo jak szukacie przykładowo zaproszenia ślubne, to możecie zerknąć sobie na stronę bysimple/pl - tam macie przepiękne propozycje i znajdziecie wiele wspaniałych modeli. Także możecie bezproblemowo dopasować coś odpowiedniego dla siebie.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Monika »

A gdzie zamawiacie weselne dekoracje? Ja ostatnio trafiłam na bardzo szeroki ich wybór w sklepie internetowym happenings/pl/dekoracje-slubne. Czy ktoś z Was miał z nim może wcześniej do czynienia?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: zuzula12 »

Chciałem, aby nasz ślub i wesele było wyjątkowym dniem, dlatego zdecydowaliśmy się skorzystać z przepięknej sali weselnej - https://spichlerzwasowo.pl/ . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: zuzula12 »

Ciekawe podajecie propozycje. A co powiecie na Najlepszy DJ na weselu. Wiem, że zdania są podzielone w temacie czy lepszy jest DJ czy zespół. Jakie widzicie plusy DJ? A może są jakieś minusy? Ja uważam że to fajne rozwiązanie i na pewno tańsze.

ODPOWIEDZ