czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: czoko752 »

Jakie sale weselne kaszuby są Waszym zdaniem warte sprawdzenia? Raczej biorę pod uwagę tylko i wyłącznie te rejony, ale dawno mnie tam nie było, więc chętnie dowiem się, jakie sale są popularne. Data jeszcze nie jest określona, a więc termin tutaj nie jest żadnym wyznacznikiem, jeśli obecnie będzie brakowało wolnych miejsc. Ważne, aby sala pomieściła około 100 osób.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: zuzula12 »

Hitem ostatniego sezonu jest organizowanie dodatkowych atrakcji w budkach stojących na zewnątrz budynku lub w środku. Uważam, że to fajny trend, trochę rozluźniający atmosferę. Mogą to być np. budki z lemoniadą, budki z wata cukrową/ popcornem/nachosami np: candybike.com.pl i wiele innych.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: pośrednik »

Organizacja wesela to niełatwe zadanie. A przede wszystkim goście nie mogą być głodni. A już bywałem na takich weselach gdzie stoły świeciły pustkami. Dlatego warto korzystać z takiej pomocy - zobaczcie tu https://cateringowy.com/catering-na-wesele/ To firma z długoletnim doświadczeniem. Ich dania są wykwintne, przygotowane z sezonowych produktów, brane są też pod uwagę oczekiwania Pary Młodej.

grażynka011
Posty: 1130
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: grażynka011 »

Zamawialiście już może zaproszenia ślubne ? Co do zaproszeń to wyglądają one bardzo elegancko, dodatkowo można je też kupić w atrakcyjnej cenie

Dżonko
Posty: 399
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Dżonko »

Organizacja wesela plenerowego może być fantastycznym pomysłem, jeśli uwielbiasz naturę i chcesz stworzyć niezapomniane i niekonwencjonalne wesele. Przyjęcie weselne na świeżym powietrzu, otoczone zielenią i pięknem przyrody, może stworzyć magiczną atmosferę. Możesz wybrać park, ogród, plażę, las czy polanę jako miejsce ceremonii i przyjęcia. Tutaj https://naskrajnej.pl/2023/04/18/restau ... ac-wesele/ poczytajcie na ten temat.

ODPOWIEDZ