gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Zakupy spożywcze

Post autor: gierka »

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy robicie także zakupy spożywcze online? Bo wiecie zanim się na to zdecyduję to chcę mieć pewność, że to w ogóle ma sens. I tak dowiedziałam się, że na tej stronie ceneo/pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Olej_z_ryzu.htm znajdę duży wybór w olejach i to cenowo dużo lepiej wychodzi niż kupowanie w sklepie stacjonarnym.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: wąż »

a na jakim oleju smażycie ? Bo ja głównie tylko i wyłącznie na rzepakowym.. temperatura dymienia oleju jak dla mnie rzepakowy jest najlepszy

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Monika »

A skoro już mowa o zakupie olejów i olejków, to czy ktoś z Was zetknął się kiedyś z olejkiem manuka? Ja ostatnio widziałam taki olejek w sklepie internetowym swiatmiodow/pl/kosmetyki-manuka/51122-100-olejek-manuka-10ml-manuka-vantage-9415293253025.html. Podobno bardzo dobrze działa on na różnego rodzaju stany zapalne w organizmie, nadaje się do inhalacji i nie tylko. A Wy jak stosujecie taki olejek?

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: postzunia »

Ostatnio czytalam sporo o oleju kokosowym i kupilam na sprobowanie tutaj bee/pl/9116-olej-kokosowy Stosujecie w kuchni? Ma sporo dobrych właściwości wiec mam nadzieję że będzie mi dobrze służyć.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: milka »

Dla mnie bardzo wazny jest skład jedzenia dlatego zawsze sprawdzam jaki jest :) Poza tym już nie kupuję sklepowych wędlin. Wolę zamowić je tutaj smakidolinyzielawy/pl/ Wiem, ze są świeże i swojskie a skład jest prosty.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: dolores »

Jutro wybieram się na zakupy na cały tydzień, staram się planować posiłki na cały tydzień i robić listę, wtedy zakupy są o wiele szybsze i przyjemniejsze :) Zastanawiam się jaki olej wybrać, czy używacie olej rzepakowy do smażenia ? Słyszałam dużo dobrego na jego temat, zawiera tłuszcze nienasycone, które są ważne dla naszego organizmu. Używacie ?

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Bonia »

Olej ryżowy, kokosowy czy rzepakowy? olejrzepakowy/com/bank-wiedzy/#ryz-kokos Półowalnym każdego z nich w kuchni i wybieram olej rzepakowy do smażenia. Jest bezkonkurencyjny.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: mojra »

Ja właśnie się dowiedziałam ze strony https://sledzpromocje.pl/a/tygj,wirtual ... a-klientow że posiadając kartę lewiatanu, można liczyć na bardzo wygodne zakupy i znacznie niższe ceny. Czy ktoś z was korzysta z tej opcji?

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: zuzula12 »

Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych?

segregator na egzamin ustny - pytania i opracowane odpowiedzi

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Zakupy spożywcze

Post autor: Dżonko »

Myślę, że każdy w ostatnim czasie zauważył jak znacząco wzrosły ceny produktów spożywczych, na szczęście hiperinflacja polska nie grozi. To byłby naprawdę czarny scenariusz. W historii Polski, najbliższy przypadek hiperinflacji miał miejsce w latach 80. XX wieku, w okresie transformacji gospodarczej i upadku komunizmu. Pod wpływem niekontrolowanego drukowania pieniądza oraz innych czynników politycznych i ekonomicznych, inflacja w Polsce osiągnęła bardzo wysoki poziom. Miejmy nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.

ODPOWIEDZ