Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Prezent dla nastolatka

Post autor: Kasieńka »

Hej, co kupujecie swoim dzieciakom? Ja mam dwójkę ( 12, 15 lat ) i przyznam, że kiedyś prezenty były łatwiejsze i tańsze ;) Starsza córka ma urodziny i marzy się jej telefon. Zastanawiam się nad modelem magazyn.ceneo/pl/artykuly/oneplus-nord-n100-specyfikacja . Myślicie, że taki dla nastolatki będzie dobry?

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: kubek201 »

A na tej stronie pixel-shop/pl już się rozglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie tam zerknąć. Jest tam wiele różnych ciekawych gadżetów z filmów, seriali czy gier. Jeśli wiecie co dany nastolatek lubi, to możecie wybrać upominek, który sprawi mu ogromną radość. Pomyślcie o tym koniecznie.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: mojra »

Ja na Twoim miejscu sprawdziłabym jeszcze ofertę gifted/pl/ Strona jest bardzo przejrzysta, a prezenty podzielone na kategorie - według osoby, okazji i hobby. Jedno jest pewne - wybór jest ogromny, także z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i bliskiej osoby.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: bajobaj »

No właśnie to jest zawsze problem. Dlatego wydaje mi się, że można coś z jajem poszukać, żeby jednak to było dla niego też zabawne. Jeśli ma być na przykład impreza robiona dla niego, to może czas na coś takiego godstoys/pl/zmieniacz-glosu ? Co wy na to? Mi się to podoba, wydaje mi się to całkiem fajnym prezentem, takim humorystycznym.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: evie »

To wszystko zalezy od tego, czym sie interesuje. Moj syn sporo gra, dlatego jak mial urodziny, to postanowilam mu cos kupic z akcesoriow gamingowych pl.genesis-zone/com/ tutaj maja super wybór

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: Monika »

Wszystko zależy od tego, czym się ktoś interesuje :) Jeśli na przykład szukacie prezentu dla kogoś, kto interesuje się wędkarstwem, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego corona-fishing/pl/Katalog,produktow/Prezent_dla_wedkarza/23. Znajdziecie tam mnóstwo propozycji na podarunki dla wędkarzy :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: czoko752 »

Jako że mój syn nastoletni zaczął od niedawna jeździć konno to na prezent planuję zamówić dla niego tutaj equishop/com/pl/ kilka akcesoriów do jazdy które wiem że na pewno mu się przydadzą. Warto kupować takie praktyczne rzeczy moim zdaniem jednak.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: bonyard »

Myślę że idealnie sprawdzi się książka na prezent. Sama jak mam jakieś świętą to proszę zawsze o nowe książki do czytania. Pełno fajnych tytułów jest na taniaksiazka/pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2020-2021-ksiegarnia-internetowa-a-562.html więc jest w czym wybierać

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: zuzula12 »

W dzisiejszych czasach sklepy internetowe oferuje mnóstwo promocji na swoje produkty oraz każdy klient ma możliwość zapłacenia za produkty najróżniejszymi metodami. W wielu sklepach jednak można jeszcze natrafić na stare metody płatności - zwrot zakupów . Co o tym sądzicie?

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Prezent dla nastolatka

Post autor: Elka »

Wybór prezentu dla nastolatka nie jest prosty, ale można znaleźć praktyczne pomysł. Na przykład pendrive dla dzieci. Tutaj takie można kupić babaco.store/pendrive . W ofercie są różnego rodzaju urządzenia z wizerunkiem postaci z seriali i kreskówek. Są np. Myszka Miki czy Yoda. To dobry pomysł na podarunek nawet dla młodszego dziecka. Ceny są też w porządku.

ODPOWIEDZ