Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Jakie robicie ozdoby wielkanocne?

Post autor: Tikabum »

"""Jakie robicie ozdoby wielkanocne?

Dekorujecie jakoś dom i kuchnie?
"""

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Jakie robicie ozdoby wielkanocne?

Post autor: Kuleszówka »

Ja w tym roku nie mam czasu na zajmowanie się dekoracjami świątecznymi. Raczej zdam się na gotowe pomysły z supermarketów. Na prawdę ładnych dekoracji świątecznych już dziś nie brakuje. Wystarczy zajrzeć do dowolnej gazetki promocyjnej. Zobaczcie dla przykładu gazetkę Intermarche egazetka/com/intermarche/gazetka-intermarche-09-03-do-15-03-2021-id1730/

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Jakie robicie ozdoby wielkanocne?

Post autor: Igielnik »

"""Ja z kolei patrzę na kieszeń, żeby nie przepłacać za bardzo,więc inspiracje na ozdoby wielkanocne z takich do kupienia biorę z gazetek sklepowych - wrzucam Ci link wyżej to sobie przejrzyj, bo można naprawdę trafić na cacuszka.

No i obserwuję też kilka matek blogerek, które opisują właśnie jakie ozdoby wielkanocne robią ze swoimi dziecmi i na podstawie ich pomysłów własnie, robię podobnie u siebie.

Ogólnie część dekoracji kupuję, część robimy.
"""

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Jakie robicie ozdoby wielkanocne?

Post autor: Kuleszówka »

Ja w tym roku nie mam czasu na zajmowanie się dekoracjami świątecznymi. Raczej zdam się na gotowe pomysły z supermarketów. Na prawdę ładnych dekoracji świątecznych już dziś nie brakuje. Wystarczy zajrzeć do dowolnej gazetki promocyjnej. Zobaczcie dla przykładu gazetkę Intermarche egazetka/com/intermarche/gazetka-intermarche-07-04-do-12-04-2021-oferty-tygodnia-id2028/

ODPOWIEDZ