pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Sopot - dieta pudełkowa

Post autor: pyrtek »

Czy ktoś z was orientuje się czy w Sopocie można zamówić jakąś dobrze zbilansowaną dietę? Co polecacie?

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Sopot - dieta pudełkowa

Post autor: evie »

no jasne, że można. Sama dla siebie zamawiam supermenu/com/pl/catering-dietetyczny-sopot/ Tu możesz wybrać spośród kilku różnych diet, ogólnie- bardzo fajna oferta.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Sopot - dieta pudełkowa

Post autor: mojra »

Nie wiem czy już słyszeliście, ale jest fajna porównywarka cateringów - Cateromarket. Ja z niej korzystałam, szukając diety dla siebie. Można wyszykać po miejscowości, jak np tutaj cateromarket/pl/catering-dietetyczny/bialystok w Białymstoku. Naprawdę fajna i pomocna opcja - myślę, że was też zainteresuje.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Sopot - dieta pudełkowa

Post autor: Bakeneko »

Cóż ja stosuje jeszcze mynarum/com/narum-mumio-200-mg--30-kapsulek,61,53.html zeby uregulować prace jelit, bo czasami róznie to bywa

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Sopot - dieta pudełkowa

Post autor: majsterka »

Tak, jak najbardziej catering to duża wygoda, ja już nie pamięta kiedy ostatni raz siedziałam w kuchni i coś gotowałam. Jeżeli szukasz świeżego i zdrowego cateringu to z czystym sumieniem mogę polecić ci ich fitboxy/pl/ Nigdy chyba nie jadłam tak przepysznych śniadań, posiłki są bardzo sytę więc polecam

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sopot - dieta pudełkowa

Post autor: zuzula12 »

Ja to polecam wam bardzo serdecznie firmę bodychief/pl/dieta-pudelkowa/pruszkow która dostarcza zdrowe i smaczne posiłki. Oni mają duże doświadczenie w tworzeniu takich diet pudełkowych. Wykonają odpowiednie posiłki i będą wam je codziennie dostarczać. Skosztujcie z ich usług. Oni działają na terenie całej Polski. Mają kilka oddziałów także na pewno znajdziecie ten odpowiedni.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Sopot - dieta pudełkowa

Post autor: czoko752 »

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości dań i dobrym smaku, proponowałbym zdecydować się na dietę od Warszawskiego Wiktu. Moim zdaniem nie ma lepszego cateringu dietetycznego.

ODPOWIEDZ