Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Kawa

Post autor: Monika »

"Witajcie,

czy są wśród was jacyś miłośnicy kawy? Jeżeli tak, to serdecznie polecam zajrzeć na stronę internetową tylkokawa/com/pl. Znajdziecie tam sporo fajnych artykułów właśnie na temat kawy. Dowiecie się między innymi czym charakteryzuje się kawa z ekologicznych plantacji, jaka kawa jest idealna na lato, czy też jak kawa wpływa na nasze zdrowie. Jestem przekonana, że bardzo was to zaciekawi :)
"

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kawa

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż dobrej jakości kawa na śniadanie. Jeżeli szukacie dobrej jakości kawę lub herbatę, to polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie m.in. kawa świeżo palona w naprawdę atrakcyjnej cenie. Co sądzicie o ofercie?

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Kawa

Post autor: Luza »

Dla mnie kawa musi być aromatyczna. Ja akurat na kawie nie lubię oszczędzać, więc szukam cały czas nowych smaków. Niedawno trafiłam na sklep aromatkawy/com/12-kawy-ziarniste . Mają tam kawy ziarniste, które są aromatyczne i pyszne. Możecie tam kupić kawy z Ameryki Południowej czy Afryki. Wszystkie mają bardzo dobrą jakość, więc na pewno się nie zawiedziecie. Możecie je też podarować komuś w prezencie, bo to wykwintny podarunek.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kawa

Post autor: grażynka011 »

Akurat ja ostatnio postanowiłam kupić dobry ekspres do kawy z Breville. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu, okazał się bardzo solidny i co ważne działa bez zastrzeżeń

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kawa

Post autor: bonyard »

A wiedzieliście o tym, że jest dostępna kawa ziarnista smakowa ? Ostatnio przeglądałam sobie sklepy internetowe i na taką trafiłam. Co sądzicie? Mieliście kiedyś przyjemność próbować?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kawa

Post autor: mojra »

Słuchajcie, jeśli nie wiecie jaka jest dobra kawa do ekspresu to polecam informacji na ten temat poszukać w sieci. Jest wiele rankingów i porad na ten temat.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kawa

Post autor: czoko752 »

Picie kawy to ważny dla Was rytuał? Pamiętajcie o tym, że nie powinniście pić kawy szybko, ponieważ nie wpływa ona tak na nasz organizm, jak powinno. Czytajcie w tym temacie sobie informacje na stronie czatek/pl/czy-warto-pic-kawe-szybko/ . Wiele można się dowiedzieć.

ODPOWIEDZ