majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Zorganizowanie urodzin

Post autor: majsterka »

Moja córka chodzi do szkoły i w niedługim czasie będę organizować dla niej urodziny ale zastanawiam się nad tym w jaki sposób je zorganizować bo już wykorzystałam kilka pomysłow z urodzinydzieciaka/pl/ , bo pokazują mi tam fajne miejsca i możliwości. Wy jak organizujecie dzieciom urodziny?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Zorganizowanie urodzin

Post autor: Monika »

Jeśli planujecie właśnie zorganizować urodziny dziecka, to polecam zajrzeć na stronę parkhotellyson/pl/news/113. Znajdziecie tam wiele przydatnych wskazówek. Dowiecie się między innymi jakie atrakcje można zapewnić dzieciom na takim przyjęciu, co przygotować do jedzenia, czy też w jaki sposób najlepiej zaprosić gości ;) Myślę, że taka wiedza może się Wam przydać ;)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Zorganizowanie urodzin

Post autor: czoko752 »

Ja również szukam inspiracji oraz informacji jak przygotować imprezę urodzinową. Tutaj glodni/pl/organizacja-przyjecia-urodzinowego-o-czym-musisz-pamietac/ znalazłem kilka przydatnych rad i z pewnością się do nich zastosuję. Za miesiąc moja narzeczona będzie obchodzić swoje trzydzieste urodziny, więc taką okrągłą rocznicę wypadałoby należycie uczcić.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zorganizowanie urodzin

Post autor: zuzula12 »

Jeśli organizujecie dziecku imprezę urodzinową to pomyślcie o ozdobach dekoracjach ale też o fajnych atrakcjach. Ja polecam wata cukrowa na wesela i inne przyjęcia. Moim zdaniem z takiej opcji ucieszą się dzieciaki i ich rodzice. Co o tym myślcie?

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Zorganizowanie urodzin

Post autor: bonyard »

Na urodzinach nie może zabraknąć zabawek :). Akurat bardzo ciekawe oferty na klocki lego pojawiły się na stronie taniaksiazka/pl/klocki-lego-minecraft-dla-dzieci-c-5623_5632_11523.html więc warto zerknąć czy akurat czegoś nie warto zakupić

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Zorganizowanie urodzin

Post autor: Mniejsza1999 »

Jeżeli planujesz przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy i jego znajomych, a nie masz pomysłu na ciekawą atrakcję, to zapoznaj się z ofertą sklepu Gastrorent.pl.
Oferują wynajem profesjonalnego sprzętu gastronomicznego takiego jak urządzenia do popcorny, waty cukrowej, granity, naleśników oraz hot-dogów
Z takimi atrakcjami każde dziecko spędzi wspaniałe urodziny
Sprawdźcie tutaj-->https://gastrorent.pl/

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Zorganizowanie urodzin

Post autor: Dżonko »

Super sprawą może być catering finger food na imprezę. Catering finger food to nie tylko sposób podania potraw, ale również forma, która sprzyja swobodnej atmosferze imprezy. Mini kanapki, kolorowe sałatki w szklankach czy delikatne tartaletki to tylko niektóre propozycje, które z łatwością można podać i spożywać, utrzymując przy tym lekkość i elegancję.

ODPOWIEDZ