Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 469
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Najlepszy adwokat

Post autor: galaretek »

Siemka! Poszukuję dobrego i sprawdzonego adwokata. Wiecie coś na ten temat i macie może jakieś propozycje? Niedawno trafiłem na taką stronę https://www.adwokat-laskowska.pl/specjalizacja/ . Może warto się na nich zdecydować? Słyszeliście o tej kancelarii? Koniecznie dajcie znać, będę bardzo wdzięczny za pomoc!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: paździoch »

Witam Cię. Ale dokładnie do jakiej sprawy potrzebujesz adwokata? Mi przy sprawie karnej pomogła kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. To prawdziwe rekiny wśród adwokatów. Z pewnością by pomogli, jeśli masz problem z prawem karnym czy gospodarczym.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: dert »

Zdecydowanie dobrym i profesjonalnym adwokatem jest Łukasz Węgłowski ze Szczecina. Jego kancelaria specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa. Jak już się czegoś podejmuje to można mieć pewność, że zrobi wszystko co w jego mocy, żeby skutecznie pomóc w danej sytuacji.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: Betka89 »

Jeśli chodzi na przykład o Ostrołękę i jej okolice to bardzo dobre opinie posiada Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś. Trochę zebralam informacji o tej kancelarii oraz opinii innych i widzę, że faktycznie warto zwrócić na nią uwagę. Przede wszystkim adwokat specjalizuje się w najczęściej problematycznych dla nas dziedzinach jak dochodzenie odszkodowań, prawo spadkowe czy rozwody. W razie problemów w którejś z tych dziedzin zawsze można zwrócić się o poradę prawną lub o reprezentowanie nas w sądzie. Odpowiednio dobrany adwokat pomoże nam przejść przez cały proces sądowy i podpowie na co w danej sytuacji możemy liczyć.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: zuzula12 »

Zobaczcie na ofertę kancelarii z Wrocławia na stronę rozwód wrocław oni mi pomogli podczas rozwodu ale zajmują się tez sprawami rodzinnymi, karnymi, cywilnymi. Koniecznie poczytajcie na ich stronie o nich i ich pracy i kontaktujcie się jeśli potrzebujecie dobrego adwokata.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: pyrtek »

Czasami warto się naszukać i pojechać nawet do innego miasta żeby znaleźc dobrego adwokata. Sam tak jeździłem do Szczecina gajda-adwokat/pl Po prostu wiem, że Pan Michał jest świetnym specjalistą i można na niego liczyć

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: destruction »

Również poszukuję adwokata lub pomocy prawnej - ostatnio miałem dość poważny wypadek. Podczas przechodzenia na pasach kierowca samochodu mnie nie zauważył, co zakończyło się dość nieszczęśliwie - mam złamaną nogę oraz obojczyk. Chciałbym otrzymać za potrącenie na pasach odszkodowanie, ale nie wiem jak wygląda cała procedura. Czy ktoś z was był w podobnej sytuacji i mógłby się wypowiedzieć w temacie?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: milka »

Nie zapominajcie o odszkodowaniu po wypadku. Tutaj ojami/pl/odszkodowanie-po-wypadku/ znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na temat odszkodowania. My po wypadku a raczej stłuczce musieliśmy ciągać się po sądach, bo sprawca uciekł i nie poczuwał się do winy :/ Na szczęście wszystko się dobrze skończyło.

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: Luza »

Najlepiej poszukać sprawdzonego adwokata, który ma doświadczenie w kilku zakresach. Dla tych, których interesuje obsługa prawna Kraków mogę polecić tę kancelarię migas-adwokat/pl . W ich zakresie jest m.in. prawo pracy, prawo rodzinne, ale też sprawy gospodarcze czy spadkowe. Adwokat przygotuje też wymaganą dokumentację, także to pełna usługa.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Najlepszy adwokat

Post autor: grażynka011 »

Słyszeliście już może o https://alkancelaria.pl/ ? Podobno jest to bardzo dobra kancelaria prawna, w której jednak usługi świadczone są bardzo fachowo, dodatkowo też koszty usług nie należą do wygórowanych

ODPOWIEDZ