Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: galaretek »

Czy znacie może jakąś porządną firmę, która oferuje usługi transportowe podczas przeprowadzek? Zależy mi na sprawnej robocie. Jak na razie w sieci trafiłem na https://www.przeprowadzki-aksel.pl/ofer ... bialoleka/ . Może ktoś z was korzystał z ich usług? Warto się na nich zdecydować?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: pyrtek »

W Warszawie to bez zastanowienia polecam przeprowadzki-warszawskie/pl/ - moim zdaniem oferta w stosunku do jakosci uslug genialna. Widac, ze ekipa od lat pracuje razem, bo swietnie zorganizowani, maja faktycznie wiedze i doswiadczeneie ktore w trakcie przeprowadzki potrafia wykorzystac

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: wąż »

przeprowadzka - ciężki temat, ja osobiście mogę Wam polecić max przeprowadzki. Fajna firma wszystko ogarnięte na czas, zero nerwów czy stresu, do tego wszystko sprawnie poszło.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: wąż »

a ktoś słyszał o firmie max przeprowadzki ? Bo ja własnie korzystałam z ich usług i naprawde sa genialni jezeli chodzi o przeprowadzkę. Szybko, punktualnie. A to jest naprawde wazne, jak zalezy nam na czasie.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: Betka89 »

Dla osób szukających firm przeprowadzkowych w Warszawie mogę polecić firmę Kleks Przeprowadzki Dariusz Grzyb, ul. Przy Agorze 20/57, 01-930 Warszawa. Sama usłyszałam o niej od znajomego. Poczytałam sobie trochę na jej temat i myślę, że są warci sprawdzenia. Przede wszystkim pracownicy firmy nie tylko przewożą nasze rzeczy, ale także pomagają z ich noszeniem czy nawet demontażem i ponownym montażem mebli. To duże ułatwienie dla osób, które za bardzo nie mają nikogo do pomocy. Nie ma więc sensu wynajmować większy samochód do przewożenia rzeczy, skoro można nabyć usługę kompleksową.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: zuzula12 »

Przeprowadzki w Warszawie lub okolicy organizuje firma przeprowadzki Warszawa cennik sprawdźcie na ich ofertę bo naprawdę jest atrakcyjna. Oni wykonują swoją pracę sprawnie i solidnie więc warto z nimi współpracować.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: milka »

Nas też niedługo czeka przeprowadzka. Trafiłam dzisiaj na ofertę firma przeprowadzki gdynia i chyba skorzystam z jej usług. Nie wyobrażam sobie przewożenia wszystkich naszych rzeczy zwłaszcza, że nie mamy odpowiedniego samochodu. Myślę, ze skorzystanie z pomocy profesjonalistów będzie najrozsądniejsze.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: czoko752 »

Z przeprowadzką bywa różnie, dlatego ja jestem zdania, że warto skupić się na konkretnych propozycjach dotyczących organizacji. Najlepiej będzie postawić na profesjonalną firmę, która wszystkim się zajmie. Jeśli chcecie sprawdzić, jaki jest cennik to zerknijcie na stronę https://przeprowadzka.org/przeprowadzki ... ia-cennik/ . Firma ma doświadczenie, a ceny moim zdaniem są atrakcyjne. Warto zminimalizować stres związany z przeprowadzką.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: piotrowska »

Teraz nie ma wielkiego problemu z takimi akcjami jak przeprowadzka w Warszawie bo jest masa firm która się tym może zająć ale wiadomo że najlepsza jest firma przeprowadzkowa z polecenia bo masz wtedy pewność że niczego nie uszkodzą w transporcie i wiedzą jak się tym właściwie zająć

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Przeprowadzka w Warszawie

Post autor: Bakeneko »

Interesuje mnie, jakie formalności związane są z przeprowadzką http://www.naprawiamyzveolia.pl/ międzynarodową. Jakie dokumenty są potrzebne?

ODPOWIEDZ