Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Tanie masło warto?

Post autor: Igielnik »

"""Siedzę przymusowo w domu, bo moja firma zamknięta więc wreszcie mam czas żeby poogarniać co, gdzie i po ile w sklepach netowych. Ciuchy mnie w obecnej sytuacji w ogóle nie interesują, ale jeść trzeba, a że następna pensja będzie mocno okrojona więc czas najwyższy zacząć się przy zakupach sugerować cenami :|



Od lat używam masła fińskiego, kosztuje już prawie 8 zł, jednak znalazłam w internecie stronę z ofertami dyskontów, a tam polskie masło po 3 z groszami, zdaje się milekta czy jakoś tak. Ciekawi mnie czy jest smaczne czy równie dobrze mogę kupić margarynę do smarowania? To była gazetka polomarket godziny otwarcia nie znalazłam, ale myślę, że tak jak inni handlują teraz dłużej.
"""

tonga
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Tanie masło warto?

Post autor: tonga »

nie no jak się okazuje masło masłu nierówne. Ja odkąd zaczęłam zamawiać takie naturalne ze sklepu Rano Zebrano to już na inne nawet nie patrze :) kremowe, z 82% zawartością tłuszczu. W sklepach czy marketach na pewno się takiego nie znajdzie. Poza tym przy okazji mają ogromny wybór eko żywności ( mięsa, nabiał, miody i warzywa/owoce). Bajka :)

Awatar użytkownika
TautFraupt
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:18 pm

Re: Tanie masło warto?

Post autor: TautFraupt »

W internecie znajdziesz bardzo dużo informacji na ten temat. Polecam tam zajrzeć.
Trzeba coś kochać, żeby to znienawidzić.

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Tanie masło warto?

Post autor: zuzula12 »

"Ja tak czasem takie ""tańsze "" mało używam jak piekę ciasta. Tam jeszcze mogę tolerować ich smak tak na co dzień to niestety nie dam rady.



________________

hollywooddream/pl/pl/3-okrycia-wierzchnie-damskie/
"

ODPOWIEDZ