aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

bielizna

Post autor: aksamitna »

Gdzie kupujecie bieliznę?

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: bielizna

Post autor: firanka »

W różnych sklepach kupuję bieliznę, przeważnie wybieram takie sklepy gdzie coś mi wpadnie w oko. Jestem szczupłą kobietą, co bardzo chętnie podkreślam w obcisłych sukienkach. Wcześniej jeszcze może miałam jakieś małe problemy odnośnie doboru bielizny pod takie kreacje mybra/pl/Jaka-bielizne-pod-obcisla-sukienke-wybrac-blog-pol-1616424013.html ale przejrzałam kilka porad i wszystko było już dla mnie jasne :P

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: bielizna

Post autor: pyrtek »

Bielizna to ważna część garderoby, fajnie mieć jakiś sprawdzony sklep. Na lovita/pl/ pooglądajcie bo można w super cenie dostać przepiękne komplety

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: bielizna

Post autor: papilotka »

Ja zamawiam sobie ładne kompleciki na superlove/pl :) najlepiej zaopatrzony sklep pod kątem bielizny moim zdaniem :) Przejrzyjcie sobie ich oferte, to na pewno cos wartosciowego znajdziecie

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: bielizna

Post autor: grażynka011 »

Od siebie mogę polecić orirose/pl . Znajdziecie tutaj rewelacyjną bieliznę, wybór jest naprawdę bardzo duży, więc z pewnością znajdziecie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Również ceny nie są wygórowane

pamiętna
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:37 am

Re: bielizna

Post autor: pamiętna »

"Nie kupuję bielizny zbyt często, ale tylko tej eleganckiej,stylowej,za to dość często odwiedzam sklep Brubeck.

Są to bezszwowe majtki brubeck/pl/produkt/bezszwowe-majtki-damskie-hipster-comfort-cool/ są one zupełnie niewidoczne nawet pod obcisłymi ubraniami, a zarazem są delikatne i miękkie w dotyku. Elastyczne biodrówki damskie hipster są wykonane z dzianiny o dwuwarstwowej strukturze, skutecznie odprowadzając wilgoć na jej powierzchnię, pozostawiając skórę suchą, niezależnie od intensywności aktywności.
"

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: bielizna

Post autor: Monika »

Mi najczęściej zdarza się kupować bieliznę przez internet ;) W sklepach internetowych jest o wiele lepszy wybór ;) Ostatnio na przykład udało mi się zamówić śliczne koszulki nocne w sklepie internetowym vesporia/pl/collections/bielizna-nocna-damska. Jeśli wcześniej nie mieliście okazji, to i Wam polecam się w tym sklepie rozejrzeć, bo asortyment jest szeroki, a ceny nie są wygórowane ;)

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: bielizna

Post autor: Dżonko »

Szukając dobrej jakości bielizny męskiej, polecam - messimo/pl/meskie-bokserki-i-majtki , to tutaj, panowie zaopatrzymy się w dobrej jakości bokserki męskie, jak i inne rzeczy które przyjemnie będzie nosić na co dzień. To sklep, z markami premium ale w świetnych cenach, takich na które większość z nas, nawet od czasu do czasu może sobie pozwolić. Warto właśnie w ten sposób, inwestować w swój wygląd.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: bielizna

Post autor: zuzula12 »

Czy są tutaj osoby, które zastanawiają się nad wyborem prezentu dla swojej kobiety? Według mnie bielizna to świetny pomysł na prezent, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę biustonosze.wixsite/com/home , gdzie znajdziecie wszelkie informacje na temat biustonoszy Elomi.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: bielizna

Post autor: Bakeneko »

Warto zadbać o to ,żeby mieć dobrą bieliznę. Bardzo polubiłam bieliznę modelującą ze sklepu orirose/pl/ :) Fajnie modelują sylwetkę, co jest dla mnie ważne zwłaszcza kiedy wybieram się na ważne wyjście :)

ODPOWIEDZ