deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Organizacja wesela

Post autor: deborah »

Kompleksowa organizacja wesela Warszawa - jaką agencję polecacie? Chciałabym, aby konsultantka była otwarta na moje pomysły odnośnie uroczystości, których niestety ja nie mam czasu zrealizować.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: pyrtek »

A jakąś bieliznę ślubną masz na oku? Na valetta/pl/collections/bielizna-slubna jest ogromna ilość super kompletów. Może tak Ci coś podpasuje szczególnie że ceny nie są wysokie

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: papilotka »

Spoko sa takie agencje, jesli ktos nie czuje sie na silach:) my z ówczesnym narzeczonym,bardzo chcielismy wszystkim zajac sie sami wszystkim. Zaczelismy oczywiscie od zarezerwowania sali- karczmakujawska/pl/ , nie było problemów z terminem, omowilismy od razu wszystkie kwestie organizacyjne. Pełna profeska

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Monika »

A czy przed weselem będziecie organizowały wieczór panieński? Ja słyszałam, że teraz na topie jest panieński boho. Na stronie internetowej happenings/pl/blog/wieczor-panienski-w-stylu-boho-naturalne-dodatki-happeningspl-n63 udało mi się nawet znaleźć artykuł , który podpowiada, jak taki wieczór zorganizować ;)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: zuzula12 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://sakramento.pl/pl/c/CHRZEST-SW./49 , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami i dekoracjami na chrzest, komunie lub urodziny dziecka. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Dżonko »

Super sprawą będzie wesele i ślub w plenerze. Najlepiej wybrać piękną i odpowiednią przestrzeń na ceremonię ślubną oraz przyjęcie weselne. Może to być park, plaża, ogród, winnica czy inna urokliwa lokalizacja. Ślub i wesele plenerowe wymagają starannego planowania, ale mogą przynieść niezapomniane chwile i piękne wspomnienia zarówno tobie, jak i twoim gościom. Tutaj https://naskrajnej.pl/2023/05/12/wyjatk ... nizowac-2/ możecie poczytać na temat tego planowania.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Organizacja wesela

Post autor: zuzula12 »

Potrzebujecie pytania na wieczór panieński pdf ? Ślub oraz wesele wymaga sporej organizacji, dlatego w moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z organizera ślubnego, gdzie znajdziecie m.in. pytania na wieczór panieński.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: czoko752 »

Wiele osób wspomina o dodatkowych atrakcjach na wesele. Ja raczej na dużą ilość takich atrakcji bym nie stawiała, ale można wybrać np. fotobudkę 360. To zawsze wzbudza zainteresowanie gości i chętnie w takich rzeczach uczestniczą. Możecie sprawdzić ofertę Fotobudka 360 Wrocław . Wydaje mi się dość interesująca.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: bonyard »

Moim zdaniem sala weselna w Villa Mamma w Nadarzynie to ukryty klejnot. Położona zaledwie 20 minut od centrum miasta, oferuje piękną i spokojną scenerię na ten wyjątkowy dzień. Możesz sprawdzić ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji, ale myślę, że to dobry pomysł, aby rozważyć to miejsce na przyjęcia weselne Nadarzyn

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Organizacja wesela

Post autor: Dżonko »

:)

ODPOWIEDZ