Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 471
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Bielizna damska

Post autor: galaretek »

Witam, chciałem zakupić kilka sztuk bielizny damskiej dla swojej dziewczyny, ale nie wiem gdzie teraz opłaca się robić tego typu zakupy. Chodzi mi tutaj oczywiście o zakupy Internetowe, gdyż mam mało wolnego czasu i taka opcja jest dla mnie po prostu wygodna. Pomożecie mi dziewczyny? Może coś z tego zakresu https://www.e-hurtowo.eu/ sprawdzi się odpowiednio? Liczę tutaj na Waszą pomoc.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Bielizna damska

Post autor: Dżonko »

Bielizna musi być idealnie dopasowana do Waszych kształtów. Ja uwielbiam markę Triumph - mybra/pl/firm-pol-1591704792-Triumph.html Bo u nich zawsze jak coś kupię to leży świetnie i też super się czuję w ich produktach. Mają nienajmniejsze ceny ale moim zdaniem warto,bo wygodna bielizna to podstawa.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Bielizna damska

Post autor: grażynka011 »

Co do bielizny to najczęściej zamawiam ją właśnie w orirose/pl . Spodobał mi się ten sklep ze względu na duży wybór jak i dobrej jakości bieliznę wyszczuplającą, która doskonale dopasowuje się do ciała, wykonana jest z materiału, który nie powoduje żadnych podrażnień skóry także jestem mega zadowolona z wyboru

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Bielizna damska

Post autor: zuzula12 »

Znam świetną hurtownie z bielizną damską. Powinniście sprawdzić na stronę hurtownia-olenka/pl/promocje.html i zapoznać się z całą ich ofertą. Mają szeroki wybór, dobre cen i świetne produkty. Polecam.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Bielizna damska

Post autor: Elka »

Damska bielizna, wysokiej jakości, wcale nie musi dużo kosztować. Wystarczy wiedzieć gdzie szukać. Dlatego zostawiam wam namiar na ten sklep txm/pl/ona/bielizna-damska/figi-i-stringi . Txm ma świetną moim zdaniem ofertę. Szeroki wybór, atrakcyjne modele, a do tego rewelacyjnie niskie ceny. Warto rzucić okiem.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Bielizna damska

Post autor: papilotka »

Bardzo ładną, damską bieliznę można znaleźć na superlove/pl :) ja niedawno odkryłam ten sklep i żaluje, ze tak pozno. Swietna jakosc, duzy wybór gadzetów :)

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Bielizna damska

Post autor: grażynka011 »

Co powiecie na https://orirose.pl/ ? Widziałam, że można tutaj kupić bardzo ładną i przede wszystkim wygodną bieliznę, dodatkowo też realizacja zamówień jest bardzo szybka

ODPOWIEDZ