deborah
Posty: 590
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

grzejnik na prąd

Post autor: deborah »

W jakim sklepie z urządzeniami polecacie kupić grzejniki na prąd z termostatem? Szukam urządzenia, które będzie bezpieczne dla małych dzieci i alergików.

Remontowa
Posty: 288
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: grzejnik na prąd

Post autor: Remontowa »

Jeśli nie ma innej opcji ogrzewania to taki grzejnik na prąd będzie dobrym rozwiązaniem. Warto jednak pamiętać, że energia elektryczna jest dość droga i dobrze jest policzyć wstępnie jakie będzie średnie zużycie prądu przy takim ogrzewaniu. Oczywiście do wyliczeń musisz uwzględnić wszystkie urządzenia na prąd, które masz w domu, nie tylko sam grzejnik. Na stronie fotowoltaika.ecocomfort/pl/ile-wynosi-srednie-zuzycie-pradu znajdziesz informacje jak to policzyć.

Awatar użytkownika
drakon
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 6:45 pm

Re: grzejnik na prąd

Post autor: drakon »

Osobiście uważam, że sporo mogą pomóc tutaj najbliżsi. Warto będzie popytać ich o to.
- Czy wielka jest różnica między grobem a ustępem? - Nie. Bo jeśli czas tam iść, to trzeba iść.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: grzejnik na prąd

Post autor: wloczykijka »

Zamierzam wymianę grzejników aluminiowych w moim domu. Obejrzałem produkty wielu firm i znalazłem witrynę https://kociolcenowy.pl/, która posiada najkorzystniejsze ceny i profesjonalne akcesoria. Zakupiłem najlepsze urządzenia i jestem usatysfakcjonowany - działają bezawaryjnie i posiadają wieloletnią gwarancję.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: grzejnik na prąd

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad inwestycją w odnawialne zródła energii to polecam Wam sprawdzić usługi firmy, która specjalizuje się m.in. w montazu panele fotowoltaiczne . Sam z nich skorzystałem jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: grzejnik na prąd

Post autor: emiliakozak »

Nie wiem czy przy ciągle rosnących cenach energii eklektycznej jest to odpowiedni pomysł. Chcecie dowiedzieć się ile kosztuje jedna kilowatogodzina? Na stronie universun/pl/blog/ile-kosztuje-1-kwh/ dowiecie się więcej, poznacie porównanie do innych lat. Wiecie, że istnieje kilka taryf? Dzięki odpowiedniemu dobraniu pod swoje potrzeby możecie zmniejszyć koszty rachunków. które niestety ciągle rosną.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: grzejnik na prąd

Post autor: erica »

Mi znajomy przykładowo ostatnio pokazywał stronę avehistorica.edu/pl - i powiem wam, że tam jest z czego wybierać, jak chodzi o grzejniki, czy inne artykuły grzewcze. Na waszym miejscu sprawdziłabym dokładnie co jest w ofercie, bo może dla siebie tam coś znajdziecie odpowiedniego.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: grzejnik na prąd

Post autor: bebefa »

W sumie ja też to mam w firmie i to dopiero ciągnie, ale nic nie poradzę. Co prawda świta mi w głowie zmiana dostawcy energii , ale nie do końca mam świadomość, jak to ma wyglądać. Dlatego, jeśli macie jakieś odpowiedzi dla mnie, będę zobowiązana i na pewno nie będę narzekać na pomoc.

ODPOWIEDZ