majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Romantyczny weekend

Post autor: majsterka »

Chciałabym zabrac mojego faceta na jakiś romantyczny weekend do Krakowa i zastanawiam sie gdzie moglibyśmy sie zatrzymać. Wstepnie znalazłam nocleg tutaj redcarpethostel/pl/pokoje ,ktos z was moze tam nocował i powie mi czy warto się tam zatrzymać?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Romantyczny weekend

Post autor: milka »

Warto czasem wyjechać tylko we dwoje ;) My ostatnio byliśmy z meżem w Trójmieście na trzy dni. Teraz myślimy o wyjeździe do Swinoujścia. Na baltichome/pl/swinoujscie/pokoje znalazłam bardzo fajny nocleg i chyba z niego skorzystamy. Dzieciaki były z nami dwa tygodnie w górach a teraz są u dziadków. Chcemy wykorzystać ten czas jak najlepiej.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Romantyczny weekend

Post autor: paździoch »

Dla mnie romantyczny weekend to siedzenie przez cały czas na pomoście z wędką w ręce. ;D Po tylu latach małżeństwa nie myślimy już o romantyzmie, a po prostu o tym by odpocząć. ;) A że dopiero co kupiłem w barduta/pl/ nowy gadżet to nie mogę się doczekać kolejnego takiego weekendu. ;)

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Romantyczny weekend

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli planujcie spędzić urlop nad Morzem Bałtyckim i szukacie sprawdzonego noclegu, to polecam Wam Sopot noclegi blisko morza . Według mnie jest to doskonałe miejsce na wypoczynek, w którym spędzicie miło czas i nie musicie sie o nic martwic.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Romantyczny weekend

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że romantyczne chwile można spędzać w różnych zakątkach naszego kraju. Urlop w Polsce może być fantastyczną przygodą, warto jednak znaleźć miejsca, które was zainteresują. Przeczytajcie sobie artykuł, a z pewnością znajdziecie propozycje, które bardzo wam się spodobają. Może piaszczysta plaża w mniejszej nadmorskiej miejscowości? To może być piękny czas, spędzony wspólnie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Romantyczny weekend

Post autor: grażynka011 »

Na romantyczny weekend najlepiej wybrać się do domykonesera/pl/kontakt/ . Można tutaj wynająć domek albo pokój, dodatkowo jest to wspaniałe miejsce, idealne na odpoczynek. Serwowane są tutaj również przepyszne potrawy, również obsługa jest bardzo miła i pomocna

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Romantyczny weekend

Post autor: Dżonko »

A może tutaj - zabawna-kraina/pl/aqualantis-oto-najlepsze-atrakcje-w-najnowszej-strefie-energylandii_gbwn.a ? Myślę, że takie atrakcje spodobają się każdemu. Weekend może być romantyczny a jednocześnie aktywnie i naprawdę fajnie spędzony. Ja lubię wybierać miejsca, gdzie jest dużo atrakcji i można ciekawie spędzić czas.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Romantyczny weekend

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o romantyczny weekend to ja uwielbiam go spędzać w ciszy na łonie natury i z dobrą książką. Ostatnio mnie natchnęło na czasy młodości i zamówiłem taką pozycję taniaksiazka/pl/seria/muminki Oczywiście to tylko jedna z wielu pozycji w księgarni więc każdy znajdzie coś dla siebie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Romantyczny weekend

Post autor: grażynka011 »

My akurat dosyć długo zastanawialiśmy się nad tym by wybrać się na urlop kamperem i właśnie na stronie rentalo/pl/blog/gdzie-wybrac-sie-kamperem-na-majowke znaleźliśmy świetne miejsca, w które warto się udać. Powiem wam, że było naprawdę świetnie, odpoczęliśmy i przede wszystkim spędziliśmy miło czas

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Romantyczny weekend

Post autor: zuzula12 »

Plaża, morze - polecam romantyczny weekend w Jastrzębiej Górze - pokoje jastrzębia góra
Dobry dostęp do pięknej plaży, dużo ścieżek rowerowych, niedaleko do Mierzei Helskiej!

ODPOWIEDZ