zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Romantyczny weekend

Post autor: zuzula12 »

Ja z narzeczonym spędziłam piękny weekend w Wenecji - bardziej romantycznego miejsca nie mogłabym sobie wymarzyć. Udało nam się poszukać tanie loty dzięki tipom zawartym w tym artykule: https://pogoda.interia.pl/artykuly-spon ... Id,6668451 . Zrezygnowaliśmy z wyboru miejsc i niepotrzebnych bagaży. Było mega!

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Romantyczny weekend

Post autor: czoko752 »

Taki weekend można spędzić korzystając z piękna natury i dobrej pogody. Każdy spędza czas na swój sposób, ale sporty wodne to fajna opcja na randkę i atrakcje we dwoje. Popularne obecnie jest pływanie deskami SUP. Coraz więcej miejsc i wypożyczalni działa na różnych terenach, jeśli chcielibyście spróbować. Można zerknąć na stronę www.gosup.pl , aby sprawdzić, jakie akcesoria do takiego sportu wodnego są potrzebne. Jeśli sport Was wciągnie, to takie akcesoria możecie sobie kupić.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Romantyczny weekend

Post autor: matys »

Każdy z nas randkuje z innych powodów, niemniej jednak ja chcę po prostu się zakochać i mieć w domu kogoś, o kogo będę mogła w zdrowy sposób dbać. Osobę gotową na prawdziwe uczucie. Stąd po prostu sprawdzam coś takiego jak najgorsze teksty na podryw , bo nie chcę na nie wpaść. Niech to będzie ktoś sensowny.

ODPOWIEDZ