czoko752
Posty: 838
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Maszyny budowlane, pneumatyka

Post autor: czoko752 »

Znalezienie dobrych maszyn budowlanych nie jest łatwe. Skoro właśnie za takimi się rozglądasz to sprzęt i maszyny budowlane w przyzwoitych cenach można znaleźć pod adresem: https://tarwis.pl/ . Warto przejrzeć tą ofertę, być może na coś się zdecydujesz.

Markuz
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 23, 2020 4:26 pm

Re: Maszyny budowlane, pneumatyka

Post autor: Markuz »

Dokładnie, trzeba stawiać na wysoką jakość.

sokol
Posty: 237
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Maszyny budowlane, pneumatyka

Post autor: sokol »

Czasem sprzęt trzeba także przetransportować w inne miejsca. W takich sytuacjach przyda się transport maszyn budowlanych i rolniczych Fast-Trans: https://transportmaszynpoznan.com/ . Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy.

grażynka011
Posty: 890
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Maszyny budowlane, pneumatyka

Post autor: grażynka011 »

Do naszej firmy właśnie kupiliśmy używany samochód i planujemy na dniach kupić wycieraczki. Znalazłam ostatnio Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO i widzę, że oferta jest całkiem dobra, dodatkowo wycieraczki są porządnie wykonane

pośrednik
Posty: 166
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Maszyny budowlane, pneumatyka

Post autor: pośrednik »

Już ktoś wspominał o transporcie. Bardzo dobrym rozwiązaniem np dla firm budowlanych, prowadzących budowy poza naszymi granicami jest transport lotniczy. Zobaczcie tu https://www.translogis.pl/pl/ofr/spedycja-lotnicza Ta firma zajmuje się transportem lotniczym towarów, sprzętów o różnych gabarytach. Pomagają w przygotowaniu ładunku do transportu, opracowaniem dokumentacji przewozowej, a też wnoszą niezbędne opłaty. Tą propozycją warto się zainteresować.

zuzula12
Posty: 1493
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Maszyny budowlane, pneumatyka

Post autor: zuzula12 »

Prowadzę własną firmę transportową i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest współpraca ze specjalistami, dlatego wszelkie taśmy transportowe zamawiam u sprawdzonego producenta - https://euroband.pl/pasy . Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ