majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

budowa dachu

Post autor: majsterka »

Ja narazie jeszcze nie myślę o wykończeniu bo jestem nawet nie w połowie budowy. Na razie szukam firmy, która wykonuje konstrukcje dachowe. Czytałam sporo o technologii płytek kolczastych. Takie konstrukcje oferuje firma WPW Invest wpwinvest/pl/realizacje/konstrukcja-dachu-wiezba-dachowa/ciag-dalszy-realizacji-dachu-domu-jednorodzinnego-w-rabieniu ​. To bardzo dobre rozwiązanie dla budynków mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu tej technologii można zyskac duże poddasze.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: budowa dachu

Post autor: Monika »

A skoro już o budowie dachu mowa, to czy kogoś z Was interesują może dachówki roben poznań? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Kenger z Komornik koło Poznania. Możecie tam zamówić takie dachówki od najlepszych producentów, a także liczyć na profesjonalne doradztwo w tej kwestii. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: budowa dachu

Post autor: zuzula12 »

"Jakie są obecnie koszty budowy dachu?





Cięcie laserem blach
"

mery
Posty: 67
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:25 am

Re: budowa dachu

Post autor: mery »

A nie wiem ale wiem jedno, jak chcesz dobrej hydroizolacji to ta od Icopal jest niezawodna i ma gwarancje na długie lata. Zwłaszcza Papy w Technologii Szybki Profil SBS się u nas sprawdziły idealnie

ODPOWIEDZ