majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Materac

Post autor: majsterka »

Chceny kupić nowy materac do sypialni i zastanawiamy się jaki wybrać i gdzie go kupić. Znajoma podpowiadała mi, że tutaj hilding/pl/ można wybrać coś świetnego. Wy gdzie kupiliście swoje materace ?

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Materac

Post autor: milena49 »

Dobrze, że o tym myślisz. Wygodny materac to podstawa. Osobiście uważam, że najlepszym rozwiązaniem są takie jak tu mebleimaterace/pl/c/materace/materace-lateksowe/ materace lateksowe. Dopasowują się do ciała, zapewniają zdrowy i komfortowy sen. Są bardzo przyjazne naszym kręgosłupom. Rzuć okiem, może i dla Ciebie będzie odpowiedni.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Materac

Post autor: matys »

Właściwie to ja nie mam pewności, jaki materac kupić, ani czy potrzebna będzie mi stosowny pokrowiec na materac materacnawymiar/pl/pl/c/Pokrowce-na-materace/25 . Jedni piszą, że bez tego ani rusz, a inni nie robią sobie dodatkowych wydatków. Będę to musiała jeszcze raz przemyśleć. Zobaczymy, czy to jakoś mi się uda wszystko powiązać.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Materac

Post autor: Remontowa »

Zgadzam się z Wami, że wygodny materac to podstawa, tylko niestety wiele osób ma problem z wyborem materaca. Sama długo szukałam materaca dla siebie i przyznaję, że nie było to takie proste. Większość producentów zaleca dobór materaca do wagi, a to niestety jest błędne stwierdzenie. Ja ważę mało i każdy sprzedawca proponował mi materac miękki co wcale nie jest dobre dla kręgosłupa! Zanim wybrałam materac szukałam informacji w sieci i trafiłam na bardzo ciekawy blog o materacach. Np. z artykułu onsensleeping/com/blog-o-spaniu/jak-dobrac-materac-do-wagi dowiedziałam się, w jaki sposób dopasować materac do swojej wagi i co dzieje się z kręgosłupem w przypadku wyboru zbyt twardego lub zbyt miękkiego materaca.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Materac

Post autor: papilotka »

fajny wybor materacy dla dzieci jest z Fiki Miki, ja niedawno zamawialam dla syna juz taki wiekszy, 160/80, super jest pod wzgledem jakosci

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Materac

Post autor: zuzula12 »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi produktami, które wspierają zasypianie oraz zapewniają spokojny sen, w tym np. piżama kombinezon dla dziecka . Co Wy sądzicie o ich ofercie?

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Materac

Post autor: grażynka011 »

Jestem pewna, że doskonale sprawdzi się u was materac 120x200 . Dla mnie okazał się mega wygodny, teraz w końcu budzę się wypoczęta i pełna energii.

ODPOWIEDZ