majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

jaka pralka

Post autor: majsterka »

Dla nas idealnym wyborem była pralka Pralka PerfectCare 700 z systemem SteamCare . Najbardziej spodobała mi się opcja korzystania z pary. Dzieki temu pranie jest fajnie odświeżone i ma mega przyjemny zapach.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: jaka pralka

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważne jest by kupić też dobry proszek do prania. U nas najlepiej sprawdził się sklep.clovin/com/pl/proszki-do-bialego/clovin-ii-septon-5-175-kg-wiaderko-dezynfekujacy-bezfosforanowy-proszek-do-prania , ponieważ ma bardzo dobre właściwości wybielające i co ważne doskonale dezynfekuje także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: jaka pralka

Post autor: mojra »

Nie lepiej od razu kupić 2w1 czyli pralko-suszarkę? Ja sobie bardzo cenię takie rozwiązanie, bo wszystko co wypiorę mogę od razu poskładać do szafy. Te suszarki stojące strasznie mnie męczyły i zawsze musiałam czekać z drugim praniem, póki pierwsze nie wyschnie. Koniecznie sprawdźcie sobie ranking: rankingo/com/pl/pralko-suszarka-ranking/ to pewnie uda wam się coś wybrać.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: jaka pralka

Post autor: Dżonko »

Do tysiaka jak szukacie pralki to tutaj vobis/pl/poradnik/pralka-do-1000-zl-ktora-najlepsza-jak-wybrac zerknijcie, porad wiele, modele omówione i porównane wiec myślę, że to będzie całkiem konkretne rozeznanie dla Was. Warto też śledzić różne promocje w sklepach, bo często są wyprzedaże różnych modeli i można kupić sprzęt dużo taniej.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: jaka pralka

Post autor: milka »

Nam pralka padła w połowie listopada i lecieliśmy na łeb na szyję po nową. Szkoda, ze wtedy nie miałam pod ręką tego artykułu https://domzikely.pl/blog/jaka-pralka-d ... -lazienki/ Wybór byłby dużo łatwiejszy. Jednak wybór pralki należy dokładnie przemyśleć i trochę poczytac.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: jaka pralka

Post autor: czoko752 »

Co do samego dbania o pralkę, jeśli zastanawiacie się jak wyczyścić pralkę żeby nie śmierdziała, to koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem https://partner-agdrtv.pl/a/fqe,brzydki ... mierdziala . Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe wskazówki.

ODPOWIEDZ