majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Ubezpieczenie

Post autor: majsterka »

Sa różne sytuacje w życiu w których potrzeba nam ubezpieczenia. Ostatnio czytałam tutaj unilink/pl/porady/ubezpieczenie-w-ciazy-jak-wybrac-ubezpieczenie-na-urodzenie-dziecka o ubezpieczeniu na urodzenie dziecka. Ktos z was korzystał z takich rzeczy ?

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Ubezpieczenie

Post autor: pośrednik »

Ja ostatnio trafiłem na bardzo ciekawą stronę tu superpolisa/pl/partner/link4/ Na której znalazłem informację na temat Towarzystwa Ubezpieczeniowego Link4 i ich propozycji ubezpieczeniowych. Bardzo zainteresowała mnie oferta ubezpieczenia murów i mienia. Są te dwie wersje: ubezpieczenia mienia od wszelkiego ryzyka – ALL RISK oraz ubezpieczenie mienia od ryzyk nazwanych. Muszę się z nimi skontaktować by pomogli mi wybrać lepszą opcję dla mnie.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: bebefa »

Właściwie ja również myślę o ubezpieczeniu majątku, bo jednak nie wiadomo nigdy, co się stanie i dlaczego. Nie wiem, może po prostu coś nie będzie Wam pasować, albo ktoś zniszczy Wasze mienie i co wtedy? A jednak ochrona mienia włocławek może pomóc i to bez dwóch zdań. Mają wieloletnie doświadczenie i w razie problemów, na pewno to i owo doradzą.

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: destruction »

W przypadku ubezpieczenia OC warto się dowiedzieć od czego w ogóle zależy jego cena. Sama przed kupnem auta sporo o tym czytałam i dzięki tej wiedzy właścicielem został mój ojciec by OC miało zniżki. Na stronie motoview/pl/od-czego-zalezy-wysokosc-ubezpieczenia-oc-auta/ jest wyjaśnione od czego zależy cena OC. U mnie problemem był niski staż jako kierowca, więc nie miałam zniżek.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie ubezpieczenie domu . Tutaj oferta jest bardzo dobra, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru. Ubezpieczenia jakie tutaj znajdziecie są naprawdę bardzo korzystne

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: pyrtek »

Jak potrzebujecie wykupić ubezpieczenie to koniecznie sobie na punkta/pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator/ sprawdźcie różne oferty. To wygodne, szybkie i pozwala zaoszczędzić masę pieniędzy! Więc tym bardziej warto skorzystać

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Ubezpieczenie

Post autor: mojra »

Skoro mowa o ubezpieczeniach, to orientujecie się jak to wygląda z ubezpieczeniem samochodowym? Dokładnie interesuje mnie temat szkoda z oc sprawcy - samochód zastępczy Concordia Ja na własną rękę trochę się orientowałam w tym temacie i wiele osób polecam portal zastepczy.org

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: czoko752 »

Aktualnie czytam wiele o pożyczkach i kredytach hipotecznych i wydaje mi się, że już sporo informacji poznałem. Najważniejszy temat dla mnie to ubezpieczenie na życie, bo również do takiego kredytu na takie ubezpieczenie możemy lub musimy się zdecydować. Bardzo fajne informacje, które wiele nam o tym powiedzą, dostępne są na stronie pkoubezpieczenia/pl/ubezpieczenia/zdrowie-i-zycie/ubezpieczenia-na-zycie-do-kredytu-i-pozyczki-hipotecznej . Jest tam w czym wybierać i wszystkie propozycje można sprawdzić.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Ubezpieczenie

Post autor: grażynka011 »

A co powiecie na ubezpieczenie gap ? Moim zdaniem jest to jednak najlepsze rozwiązanie, tym bardziej, że firma posiada jednak bardzo korzystną ofertę

ODPOWIEDZ