majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dbanie o zwierzaka

Post autor: majsterka »

Nie wiem, czy to aż taki trudny wybór. Bez względu na to jakie były by to zwierzaki, trzeba o nie odpowiednio dbać i je pielęgnować. Dlatego warto stosować takie preparaty zdrowyfutrzak/pl/pl/pasozyty/profilaktyka/jak-zadba-o-psia-mame-jeszcze-przed-urodzeniem-szczeniat/ , dzieki temu nasz piesek czy kotek bedzie zadbany.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Dbanie o zwierzaka

Post autor: burza »

Kochamy nasze pupile w końcu są częścią naszej rodziny więc chcemy zadbać o nie jak najlepiej. Dlatego też kupuję karmę na zwierzakowo/pl/ . Bardzo mi odpowiada ta strona iż mają rewelacyjnie opisane produkty i łatwością mogę dobrać to co mojemu zwierzakowi jest potrzebne.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Dbanie o zwierzaka

Post autor: AsiaS »

O zwierzaka zawsze trzeba dać, dlatego ja bym polecała kupić mu dobrą karmę lub zabawki, jeśli mamy kota lub psa :) Ja osobiście mam w domku psiaka i zawsze kupuję mu różne smakołyki lub zabawki na babuzoo/pl/, bo mają naprawdę spory wybór, a psiak też oczywiście zadowolony :D

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Dbanie o zwierzaka

Post autor: papilotka »

wybor karmy dla psa to nie jest latwa sprawa, wiem cos o tym bo kilka miesiecy trwalo zanim trafilismy na Psi Bufet, wczesniej psu nie bardzo odpowiadalo to co mu dawalismy a teraz wsuwa z wielkim apetytem :D

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Dbanie o zwierzaka

Post autor: Raksima »

Jak już mamy zwierzaka to musimy o niego dbać, to jak członek rodziny, przynajmniej tak jest u mnie ;) Jak ktoś ma kota to warto sobie zajrzeć koty24/pl/ maja tam wiele cennych porad i ciekawostek, jak ktoś czegoś jeszcze nie wie o swoim pupilu ,to tam z pewnością znajdzie wszystko.

ODPOWIEDZ