karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Komputer

Post autor: karol3222 »

Wczoraj zdecydowałem ,że mojej kuzynce na urodziny kupię bardzo dobry komputer ze sklepu internetowego net-s/pl/ .W tym sklepie wybór naprawdę jest bardzo duży.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Komputer

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się jak usprawnić działanie oraz bezpieczeństwo Waszego komputera to chyba jestem w stanie Wam pomóc. Na stronie programy.net/pl/program,adwcleaner.html macie możliwość pobrania wielu darmowych programów komputerowych.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Komputer

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważne jest również by wiedzieć gdy najlepiej jest zamawiać urządzenia komputerowe, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam Goodram. Sama tutaj ostatnio zamówiłam dysk, który okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę, teraz mój komputer działa o wiele sprawniej

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Komputer

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chcesz zakupić dobry komputer który będzie zarówno do zabawy jak i nauki to wybierz coś z oferty tego sklepu itnes/pl/notebooki/ Mają świetne laptopy od czołowych producentów w atrakcyjnych cenach i dużym wyborze. Tutaj znajdziesz coś na prezent i nie przepłacisz.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Komputer

Post autor: czoko752 »

"Jaki macie?



___

kradzież pieniędzy z konta
"

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Komputer

Post autor: dolores »

Ja właśnie myślę nad wymianą. Chciałabym laptopa, który oferuje najnowsze rozwiązania. Z tego co wyczytałam na wlasnybiznes.eu/apple-silicon-czy-bedzie-rewolucja to Apple Silicon wydaje mi się idealnym dla mnie. Przeczytałam tam bardzo dużo ciekawostek i informacji na temat tego modelu :)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Komputer

Post autor: dolores »

Niestety, ale nawet najlepszy sprzęt się psuje. Warto mieć kontakt do dobrego serwisu komputerowego, który będzie w stanie naprawić usterkę. Ja korzystałam z usług lapcom/pl/oferta/serwis-komputerow/ i mogę bardzo ich polecić :)

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Komputer

Post autor: emiliakozak »

Jeśli wasz komputer odmówił wam posłuszeństwa i kupiliście drugi to pamiętajcie, aby nie wyrzucać go do kosza. Istnieją firmy, które skupują, podejmują próby naprawy i sprzedania sprzętu dalej jeśli to możliwe. Na stronie zbieracz-warszawski/pl/pl/remarketing-komputerow/ możecie dowiedzieć się czym jest remarketing komputerów. Wycena sprzętu odbywa się w ciągu 48 godzin od otrzymania wiadomości, a firma odpowie na każde zgłoszenie, także w przypadku gdy nie są zainteresowani.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Komputer

Post autor: sokol »

Można też wziąć pod uwagę zakup komputera poleasingowego. Polecam rzucić okiem także na baterie do laptopów lenovo: at-outlet/pl/baterie-do-laptopow-lenovo . Uważam, że dzięki temu nie przepłacimy za taki sprzęt.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Komputer

Post autor: Bakeneko »

Jeśli szukacie dobrego komputera warto zwrócić uwagę do dysk. Wybór jest naprawdę bardzo duży, ja wybrałam SSD IRDM gen. 2 SATA III 2,5″ i sprawuje się naprawdę świetnie. Komputer się nie zacina, wszystko działa szybko i płynnie :)

ODPOWIEDZ