karol3222
Posty: 1095
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Jak powstał Instagram?

Post autor: karol3222 »

Teraz na pewno powinno się przeczytać rewelacyjny artykuł instaup.home.blog/2021/07/08/jak-powstal-instagram/ .Każdy kto ten artykuł przeczyta to dowie się bardzo dużo.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: bajobaj »

Nie jest to dla mnie znana sprawa, ale myślę, że w sieci sporo na ten temat piszą. Dla mnie najważniejsze jest to, że warto pomyśleć o rozwiązaniach, które są naprawdę ciekawe i wzbogacają naszą wiedzę. Odrzucałabym więc instagram, a skupiłabym się na takim venus-and-mars/com/ portalu. Są tu fajne ciekawostki.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: matys »

Ciekawy temat, mam nadzieję, że coraz więcej osób się go podejmie. Ja to muszę się dowiedzieć ogólnie jak zarabiać na Instagramie , bo podobno jest to bardzo możliwe. Sama ciekawa jestem, jak to niektórzy robią, a jeśli poznam tę sztukę, będę mogła dodatkowo na tym mieć finalnie całkiem niezły biznes. Insta jednak wśród młodzieży się liczy.

zuzula12
Posty: 1628
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: zuzula12 »

"Obecnie media społecznościowe odgrywają coraz ważniejszą rolę w reklamach.



biuro detektywistyczne
"

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: bebefa »

Na to są oczywiście publikacje w sieci, ale warto wiedzieć, że insta ogólnie służy do zdobywanie uwielbieńców. Po prostu, chcemy w ten sposób zdobyć popularność, albo się ogólnie promować. I możemy do tego kupić instagram like lajkowo/pl/product/instagram-like/ . Każdy ma inne podejście, ale głównie o to chodzi w tym portalu. Ważne, by widzieli i mówili.

mojra
Posty: 652
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Jak powstał Instagram?

Post autor: mojra »

Bardzo ciekawy temat, naprawdę. Co do samego instagrama i dodawania zdjęć, to wlaśnie dowiedziałam się, ze duże znaczenie ma to kiedy dodajemy zdjęcia. Jeśli i wy chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to zachęcam do odwiedzenia strony https://fejmowo.pl/kiedy-dodawac-zdjecia-na-instagram/ gdzie wszystko zostało bardzo dokładnie opisane.

ODPOWIEDZ