majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Dopasowane buty

Post autor: majsterka »

Też uważam, że buty powinny pasować do reszty stroju. Teraz jesienią tez można się fajnie, modnie i wygodnie ubrać, trzeba tylko dobrze poszukać. Widziałam świetne ciuchy na dewear/pl/pl/c/KOBIETA/13 , ja zazwyczaj tam zaglądam.

zuzula12
Posty: 1628
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dopasowane buty

Post autor: zuzula12 »

Ja na co dzień chodzę wygodnych vansach. Bardzo lubię buty i ciuchy tej marki. To tutaj na stronie elwix/pl macie mnóstwo ciekawych ofert na markowe ubrania , buty i dodatki. Niedawno zamówiłam kolejną parę butów. Ja uwielbiam vansy dlatego tez bardzo lubię ten sklep bo tam są atrakcyjne oferty i duży wybór.

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dopasowane buty

Post autor: sokol »

Jeśli chodzi o buty to warto też zapoznać się z ofertą polskich producentów - na przykład marki Zapato. Znajdziecie u nich między innymi modne damskie półbuty: zapato/com/pl/polbuty-damskie-skorzane-na-koturnie . Moim zdaniem ich buty są bardzo oryginalne i przykuwają uwagę.

zuzula12
Posty: 1628
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dopasowane buty

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chcecie mieć dobrze dopasowane buty to konieczne jest abyście dobrali odpowiedni rozmiar butów Ja właśnie nigdy nie wiedziałam na co zwracać uwagę przy zakupach przez internet i często kupowałam na oko. Były one często niedobre ale na szczęście natrafiłam na stronę gdzie wszystko jest fajnie wyjaśnione. Polecam

ODPOWIEDZ