zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Kupno nieruchomosci

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem własnego mieszkania lub dom, to co powiecie na ofertę ze strony korter/com/pl ? Według mnie kazdy zainteresowany znajdziecie w niej coś dla siebie, ponieważ mają bardzo dobre ceny.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: mojra »

Jeśli planujecie na kupionej nieruchomości wybudować dom, to warto w pierwszej kolejności zgłosić się do dobrego i cenionego geodety. Jeśli jesteście z Torunia bądź okolic, to w szczegolności oferta firmy lisak/com/pl/ powinna was zainteresować. Ja miałam okazję z nimi wspołpracować i jak najbardziej polecam.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: matys »

Czy w najbliższym czasie macie zamiar zakupić jakąś nieruchomość? Widziałam , że na rynku ceny mieszkań i domów strasznie wzrosły. A tak długo zbierałam na mieszkanie. A tu ciągle czegoś brakuje. Na stronie dreamwoodhouse/com/ dowiedziałam się można zakupić mały domek, który przywiozą ci na działkę. Jak myślicie, warto?

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: dert »

Decydując się na zakup nieruchomości warto pamiętać, że dużo zależy od zarządcy nieruchomości. Inny komfort mieszkania i zadowolenie jak wszystko jest na czas zrobione czy dopilnowane. Jeśli w Warszawie będziecie szukać rzetelnej i profesjonalnej firmy, to polecam Per modum. Profesjonalizm w 100% pod każdym względem.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: czoko752 »

Zamierzam kupić większe mieszkanie, ale najpierw muszę sprzedać stare. Zdążyłem się już przekonać, że nie jest to łatwe zadanie, dlatego chcę zaangażować do tego skup nieruchomości Wrocław. Widziałem, że firma GRB Nieruchomości ma go w swojej ofercie, a oni na pewno staną na wysokości zadania.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: pyrtek »

A jesli planujecie kupic mieszkanie pod inwestycje to warto rozwazyc opcje z projektem deweloperskim novafinances/pl/ - niskie kwoty wejscia do inwestycji, a rentownosc wysoka :)

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: Monika »

A kto z Was zamiast kupować gotowy dom na przykład od dewelopera woli wybudować własny? Jeśli są tutaj takie osoby, to na pewno będzie Wam potrzebny odpowiedni projekt takiego domu. Ostatnio sporo fajnych nowości widziałam w ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej mgprojekt/com/pl/nowosci-mgprojekt. Polecam również i Wam się z nią zapoznać ;)

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: piotrowska »

Zdecydowanie warto inwestować w nieruchomości ale najmniej zachodu wymagają apartamenty inwestycyjne a znaleźć je można nawet na osiedlu atal sky + w Katowicach

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: budowlaniecja »

Zgadzam się że inwestycja w kupno mieszkania, domu jest bardzo dobrym rozwiązaniem na dzisiejsze czasy. Mi ostatnio kolega pokazał ofertę biura nieruchomosci tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro jest na rynku od 2007r. ma duże doświadczenie i dobre opinie. W swojej ofercie ma domy i mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Warto sprawdzić te propozycje.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kupno nieruchomosci

Post autor: bonyard »

Czasami też jest dostępna w ofertach sprzedaż mieszkania z osobą zameldowaną więc zwracajcie na takie informacje uwagę. Nie każdy przecież chce kupić nieruchomość z lokatorem, bo przecież może być w późniejszym czasie dużym utrudnieniem

ODPOWIEDZ